Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Melduję, że pod modrzewiem bez zmian! Mniej piździ, ale leje! Na grzyby chodzę, chociaż zbieranie grzybów w towarzystwie psa z oznakami ADHD i przy akompaniamencie miauknięć w równych tonacjach wielkich efektów nie daje;)

Okna będą większe więc i demolka się zapowiada - wszędzie, nie tylko w salonie! Ale co tam, przynajmniej ciepło będzie!

Chciałam Wam pokazać w dzienniku, co też narobiłam w kuchni ;), ale mi się biesi i nie mogę zdjęć z komputera wkleić a na wrzucanie na serwer nie mam siły - dzisiaj przynajmniej. Jutro się postaram

 

Verunia ... czy Ty wiesz, że masz przechlapane????? I żeby tylko u mnie .... Szanowny liczył na Waszą wizytę!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia ... rozumiem, ale musicie to odrobić:wiggle:

Gwoździk, Ty się wbijasz kiedy chcesz i jak Ci wygodnie, co Ty myślisz, że tylko Ty tak możesz;)

 

Jutro usiądę i się zbiorę ... co z tego zbierania wyjdzie za diabła nie wiem, ale w kuchni remont skończony, tyle powiem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Cię znam, Brazunia, to trzeba by było napisać "TEN remont skończony". Zapewne niedługo wymyślisz coś nowego, jakąś ściankę zburzysz, inną postawisz, tapetę zerwiesz, płytki skujesz, wymienisz na inne... Mam więc ogromną prośbę - zanim zaczniesz kolejny remont, pokaż zdjęcia efektów tego zakończonego. Doczekać się nie mogę!

 

Kurde, szkoda, że tak daleko do Ciebie, bo chętnie bym wpadła zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, wszyscy tu o tych oknach, jakby okien w życiu nie widzieli ;)

Ja tam wolę z Tobą pod modrzew z butelczyną naleweczki,

tak se pogadać o tym co słychać w życiu, buźka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę wakacj!!!!!

 

Agduś, racja totalna po Twojej stronie leży .... ten remont skończony:wiggle:. Sypialnia mi się marzy ... moja własna ... osobista ... do której nie muszę wchodzić po schodach ... matko!!!!! Kiedy to będzie????!!!!

 

Tolunia - dawaj pod modrzew, z tej okazji to ja nawet nalewki się napiję!!!!!

 

Gwoździk - widzę Cię!!!!!

 

Zdjęcia będą! Zgrywam na Photobucket, bo mi forum odmawia wklejania zdjęć z komputera ... no nie lubi mnie to forum http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zlosliwe/zlosc6_%28www.e-gify.pl%29.gif

 

Uwaga, próba .....

Zdjęcie0620 [640x4.jpg

Qurna ... chyba się udało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...