Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wusia, chyba, niestety, masz rację.

 

A tak z innej beczki: Wiecie, kiedy już zdecydowanie najwyższa pora posprzątać lodówkę? Kiedy ktoś zamyka Wam jej drzwi od środka.

 

Braza, Elfir powiedziała, że te byliny to dopiero wczesną wiosną, kiedy zaczną wykazywać pierwsze oznaki życia. Wytrzymasz jakoś z nimi i pudłem do wiosny??? Please!!!!!!!

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymam, pudło zużyje się do czegoś innego. Może uda mi się je przekonać, żeby ich pierwszymi oznakami był niezły wrzask ... no wiesz, cobym nie przeoczyła ,,,

 

Nefcia, ja to się mocno cieszyć, że my się zgadzać co do tej ścianki:wiggle:

 

P.S. Moją lodówkę już od dawna ktoś od środka zamyka ... myślałam, że to wszystkie tak mają ...

 

Drugie P.S. W życiu nie sądziłam, że do tego dojdzie ..... będę miała różową spiżarkę...http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/118.gif

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się - różowe mają być!

 

Kot mnie zaatakował!!! Łazi po mnie i nie dajepisać!!! I mruczy jak nawiedzony! I na klawiaturę się pcha!!!

 

Pytałam już u siebie, ale tu więcej ludzi bywa, więc się powtórzę - czy ktoś wie, dlaczego na tatitopie forum tak dziwnie się otwiera? Wkurza mnie to! Strony z postami mają inny układ - jakis taki poziomy. Nie ma normalnej tabelki tylko najpierw jest w poziomie to, co normalnie w okienku po lewej, potem post. Wszystkie "didaskalia" są tą samą czcionką (tego samego rozmiaru), co treść, więc jest to mało czytelne.

A to przy okazji - jaki skrót naciskam niechcący, że nagle zaczynam pisać wyżej, w środku już istniejącego tekstu? Czasem mnie przerzuca o linijkę, czasem o kilka i to nie tylko w pionie.

 

Chcąc - niechcąc (bo nie chce mi się sięgnąć po pilota) słucham o katastrofie, tablicach, rocznicach, krzyżu... Rzygać mi się chce!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... będę miała różową spiżarkę...http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/118.gif

 

Skoro ja mogę mieć "zemstę malarzy" w postaci kurczakowo żółtej garderoby to i Ty mozesz mieć różową spizarkę :p :D

 

Ania powiedziała, że mi pomoze i przemalujemy ją bo od 3 lat na nią patrzeć nie możemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, zdradź wreszcie, co Cię zmusiło do posiadania różowej spiżarki. Nadmiar różowej farby? Ktoś Ci podarował? Ciężarówka z różową farbą rozbiła się u wylotu Twojej drogi? Samolot z różową farbą spadł na Uroczysko? Przyśniło Ci się, że różowa spiżarka kasę przyciągnie? A może Cyganka Ci to wywróżyła?

No naaaaaaapiiiiisz!

 

PS Kurczakowożółty jest okropny. Wolę kaczożółty, chociaż tak źle się ta nazwa kojarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód z farbami się nie rozbił, samolot z tą samą zawartością nie spadł ... tylko ta mi została, a trzeba było francę (spiżarkę, znaczy się) pomalować, bo półki robię - na razie belejakie, ale musze uciekać z tej wrednej, starej spiżarki bo gdy zaczną wstawiać okna to wszystko rozpirzą w drobny mak (czy ja dobrze napisałam "rozpirzą"????).

 

Verunia, no przyznaj się chociaż do jednej pary różowych majtek, pleassssssssss!!!!

 

Okna mają być w tygodniu ... no doczekać się nie mogę!

 

Szklarz pilnie potrzebny!!!! W promieniu 20km takowego nie ma!!!

 

Uprzejmie donosze, że nabazgrałam coś w dzienniku!

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...