Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

cześć ... :)

 

dziennik czytałem ...

 

...dziwny ten "stół" ... ale z jajami ...( w przeciwieństwie do mojego psa ;) )

 

"rozpirzą" ... to chyba dobrze napisane ... bo mnie nie poraziło przy czytaniu ... Pomimo, że nie kończyłem filologii polskiej rażą mnie błędy ortograficzne .... Już tak mam ;)

 

PS. Powoli dochodzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

"rozpirzą" ... to chyba dobrze napisane ... bo mnie nie poraziło przy czytaniu ... Pomimo, że nie kończyłem filologii polskiej rażą mnie błędy ortograficzne .... Już tak mam ;)

 

Gdybyś był po filologii i pracował w szkole, to przestałyby Cię razić. Wrażliwość na błędy zanika po sprawdzeniu kilku prac uczniów. Na szczęście to zjawisko po pewnym czasie ustępuje.

 

PS. Powoli dochodzę ...

Zaczyna być interesująco...

 

... do siebie ...

Łeeee... A tak ciekawie się zapowiadało...

 

 

 

Braza, cóż mogę rzec....???? No, no, no! Aleś się rozpędziła!

A tak z ciekawości - skoro Ci ta farba "została" to musi ją nabyłaś kiedyś. Znaczy nie może być tak okropna... No chyba, że płaciłaś za nią z pistoletem przyłożonym do skroni lub innej części ciała. Poproszę o jakąś relację z tego wydarzenia!

 

I jeszcze o dokładniejsze zdjęcia stolika poproszę, bo na razie pobudził moją wyobraźnię.

 

Kiedy okna???

 

I po co szklarz, skoro okna chyba razem z szybami Ci dostarczą???

 

Zdradzisz coś na temat kominka?

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Brazę znów wcięło!

 

 

Dopisek wieczorny:

Wieści z ostatniej chwili - Braza chyba będzie musiała pożegnać się ze swoim starym kompem, który znów odmawia współpracy. Niniejszym usprawiedliwiam jej nieobecność na forumie.

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, że w Uroczysku właśnie wymieniają się okna!

Komputer jest w agonii i Braza używa go wyłącznie do załatwiania spraw o klauzuli "ważne specjalnego znaczenia", bo każde włącznie go może być ostatnim. Nowy komputer ma szanse pojawić się w Uroczysku w październiku. Musimy jakoś wytrzymać... Chociaż mnie zjada ciekawość, jak to będzie z nowymi oknami. Braza ponoć lata między panami monterami z aparatem i uwiecznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilę, ryzyk fizyk - okna są, zdjęcia są, może jutro uda mi się jakieś wrzucić.

Duże buziaki dla Was wszystkich zostawiam!!!!! Do poczytania mam nadzieję już niedługo!!!!

 

Haaaa, może Depsie jutro wpadną!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niesprawiedliwe! Do nas jakoś nie chcą wpadać!

 

Może trzeba zamilknąć na forumie, to wpadną zobaczyć, co słychać? A może trzeba okna wymienić? No tego to już nie damy rady zrobić... Ale mamy nowe ogrodzenie, którego jeszcze nie pokazałam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehe - odezwała się ta, co to do nas koniecznie zawsze chce wpaść... :p

 

U Brazy coraz bardziej fajnie się robi, domowo i w ogóle. :D

I w ogóle, fajnie bardszo była i pomidorowa pyszna, jak zawsze! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...