Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Będę z niecierpliwością czekać na relację. Koniecznie powiedzcie jakie macie zamiary, że znaleźliście działkę siedliskową i że straszą Was 3 hektarami. I czy koniecznie, i czy koniecznie w tej samej gminie, a jaka jest podstawa prawna do tych śmiesznych wymagań, a ... No, sama wiesz. I zaraz pisz! 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przemyślenia co do działki i koninki pozytywne! Tym bardziej pozytywne, że bank przysłał zaświadczenie o spłacie, a komornik zawiesił egzekucję :D :D

Zaczynamy!!!

 

Brazunia wspaniała wiadomość!!!! 8) 8) Ogromnie się cieszę!!!! :D :D

 

Koniecznie trzeba to "oblać" :wink: :D ....

http://www.pocztakwiatowa.pl/img/pic/1/5/8/6/5863_56385863_155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę z niecierpliwością czekać na relację. Koniecznie powiedzcie jakie macie zamiary, że znaleźliście działkę siedliskową i że straszą Was 3 hektarami. I czy koniecznie, i czy koniecznie w tej samej gminie, a jaka jest podstawa prawna do tych śmiesznych wymagań, a ... No, sama wiesz. I zaraz pisz! 8)

 

Na pewno napiszę o wszystkim, czego się dowiem! Nie zwróciłam początkowo uwagi na ten zapis "... siedliso rolne..." może to cholibka ma jakieś znaczenie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rodzinnastrona.ovh.org/nowyrok/1_pliki/14.gif

Płoną sztuczne ognie,

płynie już muzyka,

idzie Nowy Rok,

stary już umyka

więc wznieśmy puchary,

tańczmy do rana,

niech los nam nie

szczędzi kawioru i szampana.

Rok się już kończy,

rok się zaczyna,

otwórzmy więc nową butelkę wina

i razem wypijmy

za nasze zdrowie,

aż się zakręci nam

troszeczkę w głowie.

Szampańskiej zabawy,

szalonych chwil,

udanego Sylwestra i

Szczęśliwego Nowego Roku...

 

zyczy Frosia z Froszem :D

 

http://img205.imageshack.us/img205/1094/grenouilleduzeqh4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuczku jesteś okropny :wink: Mój Szanowny Pan jechał dzisiaj ze mną do Koszalina i po Koszalinie i stwierdził bardzo poważnie, że czuł się bezpiecznie!!!

 

Serdeczne gratulacje dla Żony!!!!! I zaufaj Jej bardziej, bo jest lepsza niz myślisz!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuczku jesteś okropny :wink: Mój Szanowny Pan jechał dzisiaj ze mną do Koszalina i po Koszalinie i stwierdził bardzo poważnie, że czuł się bezpiecznie!!!

 

Serdeczne gratulacje dla Żony!!!!! I zaufaj Jej bardziej, bo jest lepsza niz myślisz!!!!!

A co zdałaś? :o

Narazie trenuje proste i łatwe trasy pod bacznym okiem kochanego mężusia :D :D

Dziś zrobiliśmy 400 km do domku i dałem jej poprowadzić :o :o :o Ale ma niedobre nawyki z nauki jazdy :-? I musi sie jeszcze sporo nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zdawalam jeszcze! To madal próbne jazdy z instruktorem, ale Szanowny wybrał się ze mną. No i stwierdził, że jest okey :D

Od początku nauki starałam się wyrzucać ze świadomości, że obok siedzi instruktor i polegsałam tylko na sobie! Jedynie w chwilach naprawdę wielkiego zamieszania prosiłam instruktora o pomoc!!

 

O jakich złych nawykach mówisz z kursu jazdy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zdawalam jeszcze! To madal próbne jazdy z instruktorem, ale Szanowny wybrał się ze mną. No i stwierdził, że jest okey :D

Od początku nauki starałam się wyrzucać ze świadomości, że obok siedzi instruktor i polegsałam tylko na sobie! Jedynie w chwilach naprawdę wielkiego zamieszania prosiłam instruktora o pomoc!!

 

O jakich złych nawykach mówisz z kursu jazdy???

Żona jak kierowała dziś i zdziwiona była :o , że zakręty można wziąść na trójce lub czwórce :o Bo ona tylko po mieście jeździła(max 3 bieg!!!)I instruktor ja nauczuł redukować do 2 na zakrętach! I tu winię instruktora!!!! :evil: Dlaczego nie bieże ich gdzieś za miasto! Ty masz lepiej bo dojezdna jesteś. I żonka dziś się mocno zdenerwowała i musieliśmy sie przesiąść!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz: jak jeżdżę w mieście to zazwyczaj 2 lub 3 - zależy od ruchu. Ale za miastem wchodzę na 5 i po prostu jadę - nieważne ile zakrętów. Bieg redukuję do niższego tylko w wyjątkowych sytuacjach - np. radykalnego zmniejszenia prędkości. W mieście, jak jadę 3 to na 3 biorę zakręt, jak musze zredukować do dwójki (bo duży ruch) to zakręt biorę na 2. Zazwyczaj redukuję, bo ruch w mieście jest duży i czy mi się podoba, czy nie to i tak muszę jechać wolniej, szczególnie przy zbliżaniu się do skrzyżowania!

 

No ja tak jeżdżę przynajmniej :oops: Ale czy dobrze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyżbym wyczuwała tutaj wątek agro? :wink: :lol: :lol: Depesia dobrze radzi, może to być dobry pomysł na Wasz domek :lol: No i Twoja miłość do koni....... Aż sie prosi by wakacje w siodle organizować :wink: :lol: :lol:

 

Jeśli mi się uda, to nie wywiniesz się od spróbowania jazdy konnej na moim własnym koniu :D :D

 

Chciałabym, żeby się udało :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz: jak jeżdżę w mieście to zazwyczaj 2 lub 3 - zależy od ruchu. Ale za miastem wchodzę na 5 i po prostu jadę - nieważne ile zakrętów. Bieg redukuję do niższego tylko w wyjątkowych sytuacjach - np. radykalnego zmniejszenia prędkości. W mieście, jak jadę 3 to na 3 biorę zakręt, jak musze zredukować do dwójki (bo duży ruch) to zakręt biorę na 2. Zazwyczaj redukuję, bo ruch w mieście jest duży i czy mi się podoba, czy nie to i tak muszę jechać wolniej, szczególnie przy zbliżaniu się do skrzyżowania!

 

No ja tak jeżdżę przynajmniej :oops: Ale czy dobrze??

Bardzo dobrze, tylko wąłśnie. Ty jako dojezdna śmigasz do Koszalina(to 5 zapodasz)a żonka miejscowa to tylko po mieście :-? I przez cały kurs tylko raz wrzuciła 4!!!!!!! Ja bym opierniczył instruktora! Nie uczy ich szybszej jazdy i właśnie pokonywania zakrętów na innych biegach niż 2 lub 3!!!!!!

Nie wspomne już o wyprzedzaniu na trasie :-? Nigdy tego nie robiła, a prawko zdała i co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia teraz doczytałam o pomyślnym zakończeniu spraw bankowych i twoich następnych planach. Bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki, żeby wszystko się udało :p, a ponieważ takich osób jak ja na tym wątku jest dużo więcej nie może się nie udać. TAK TRZYMAJ!!!

 

I dla ciebie na Nowy Rok

 

Zdrowia, zdrowia i zdrowia, szczęścia i miłości, trafnych decyzji i wielu życzliwych ludzi na Waszej drodze życzy Basia z rodzinką

 

http://img252.imageshack.us/img252/1117/nowyrok1pc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...