Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nadal jestem pod wpływem ... tylko nie wiem czego ... jakiś środków bądź grzybów się nażarłam. Awatary pośrodku tekst pływa - czy jest na to jakieś lekarstwo?????

Ja to widzę tak:

http://i359.photobucket.com/albums/oo40/brazylka/zrzuyafrum640x480.png

 

A żeby było śmieszniej, to z komputera zdjęcia nie wgram, muszę przerzucić na serwer - a nie chce mi się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ona może mieć jakieś dziwne ustawienia przeglądarki u siebie konkretnie.

Ja też tak mam I nie mogę się logować na niektórych stronach, fm za nic nie chce mnie zapamiętać, na niektórych blogach nie mogę komentować - już cholera nagła mnie bierze, chyba sformatuję dziada. :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaką masz przeglądarkę?? bo ja np przy google chrome też tylko przez serwer fotki ale na IE normalnie i z kompa i z serwera mogę wrzucać:)

 

 

a nie prawda z kompa tez można :)

 

 

cze Brazula, nie to że nie chciałam wpaść, ale jestem bo mnie taki jeden Hanys do Cię wykopał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciłam się z IE na Operę i się, niestety, przyzwyczaiłam. Niestety, bo kiedy Opera siadła i musiałam przez IE wchodzić, to się czułam, jakby mi ktoś obcy w domu posprzątał. Nie umiem tak zmieniać przeglądarek co chwilę - tu już mam wszystko w zakładkach i szybkim wybieraniu - wiem, gdzie szukać. Czasem coś się kiepści i mam taki układ strony, jaki zaprezentowała Braza. Na szczęście rzadko. Za to na tatitopie, też przez Operę, częściej. I nie wiadomo, od czego to zależy, bo Andrzej twierdzi, że niczego w ustawieniach nie zmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na Operze, bardzo ją lubię, bo daje się wspaniale spersonalizować i ustawić tak, jak człowiek chce.

Na szczęście nie mam takich atrakcji, ale jak wiecie mam inne, dotyczące logowania, komentowania i robienia wszystkiego innego, do czego potrzebne jest logowanie. :evil:

I też nie zmieniałam niczego w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam ze wszystkich dostępnych przeglądarek i najmojszy jest google, robi co ja chce, jak ja chce. A odkryłam go w czasie zmiany forum, gdy opera kulała, wieszała się i w ogóle było do dedupy.

 

Dzień dobry się z Państwem

 

 

 

Jamlesik...taaaaa Fenix ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcia może u mnie coś zablokowane bo przy próbie wrzucenia fotki pokazuje mi tylko opcję z serwera:(

 

 

a bo musisz wejść w zaawansowaną edycję, kliknąć na spinacz, wgrać fotkę z kompa i dopiero ją zamieścić - jako załącznik

 

o ...pokażę Wam kanapę z ikea - najnowszy dizajnerski model ;)

 

kanapa z ikei.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...