Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak, tak chitre toto takie som dziewoje i jeden chłopaczek że aż się człowiekowi robi jeszcze biedniej niż jest.

A propos banku ostatnio miałam przejście takie ciekawe. Wypowiedziałam ubezpieczenie domku w PZU (ubezpieczałam przez bank) na rzecz nowego już na wykończony domek. Pismo złożyłam 12 listopada w oddziale. 17-go patrzę a oni mi pobrali 16 kasę na ubezpieczenie, 17-go oddali ale pomniejszone o 15 zeta. NO szczyt wszystkiego. DZwonię do banku a pańcia nie wie ale się dowie. Dowiedziała się ale inna i następnego dnia kasiorkę dostałam tylko mam taki niedostyt - nie chcą mi powiedzieć za co sobie to 15 zl liczyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za co ? Za nic !

Powiedzą ci np. ze to "prowizja od zaangażowania" ... i dalej głupia bedziesz ...

Ja to ...khm ... khm ...znam od "srodka" ...

 

Za takie zaangażowanie to do kicia wsadzają. Zamiast mi oddać bo rok nie minął więc mam nadpłatę to sobie z mojego konta po prostu kasę zabrali. Na taki coś to jest nazwa i paragrafy. (chyba :confused:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że oni bazują na tym, że naprawdę mało komu chce się zaczynać sądową batalię o zasadę i o 15 zł.

Tobie też pewnie się nie zechce, mnie by też się nie chciało.

A takie 15 ał pomnożone przez setki tysięcy klientów... mozna sobie dopowiedzieć resztę.

Gdzie się nie uda, to oddadzą, wielkie rzeczy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, a mi skubnęli 3 razy po 20 zeta za "wezwania do zapłaty" - tylko że ja takowych wezwa na oczyska swoje piękne nie widziałam. Na razie pańcia reklamację złożyła ... obaczymy.

 

Cześć i czołem, kasy nadal mi brak, ale we wtorek Szanowny będzie uprzejmy zaszczyt nam ogromny uczynić i posiadłość swoją nawiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Andrzejowi się chciało szarpać o 8 zł z Enionem czy Tauronem (nazwy jakoś zmieniają sobie). I wyszarpał w końcu. W sumie to mogliśmy te 8 zł im przelać, ale szlag mnie trafia, kiedy sobie pomyślę, ilu oni ludzi na takie marne 8 zeta trzasną i ile się z tego uzbiera. No bo komu by się chciało o 8 zł walczyć?! Odłączeniem prądu nam grozili! A to dlatego, że się ktoś machnął (no dooobra, każdy machnąć się może, zwłaszcza, jeżeli w trakcie fascynującej opowieści o weselu kuzynki musi głupie rachunki adresować) i wysłał nam rachunek na zły adres. Zanim się połapaliśmy, że dziwnie długo go nie ma i się upomnieliśmy, to narosły odsetki od niewpłaty w terminie. Właśnie 8 zł nam narosło. I przez dwa lata się z nami o te odsetki szarpali, aż w końcu Andrzej do jakiegoś Urzędu Regulacji napisał. Parę dni później dostaliśmy pismo. Nagle zmienili front i gnąc się w niskich ukłonach przeprosili anulując odsetki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zniknie, Szanowny pewnie też się odezwie.

 

Zdjęcia zrobiłam w dzień, ale ... też g ... widać, bo ciemno. Tutaj wrzucę, bo do dziennika nie chce mi się iść - za daleko!

Zdjęcie0983 [640x4.jpg

 

A kominek to dostał nowy kolorek na tej drewnianej opasce - wiadomość dla Agduś;)

 

Zdjęcie0975 [640x4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, to są dopiero złodzieje!

Mozna by długo o tym i o tym, jak ludzi oszukują, jak monterzy sami psują liczniki celowo, a potem zgłaszją ludzi, że nielegalny pobór poza licznikiem, ludzie nie maja jak się bronić, płacą po kilkadziesiąt tysięcy.

Wszystko dlatego, że taki monter/odczytywacz, jak zgłosi cos takiego, to dostaje blisko 1000 zł premii.

A niewinni ludzie mają problemy finansowe ciężkie latami całymi potem

Banda złodziei i drani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko narzekający nastrój energetyczny. ;)

Jakos tak się dzieje, że jak słyszę słowo "energetyka", to samo mi sie coś robi w środku, a ciśnienie podnosi, choć my nigdy nie mieliśmy na szczęście, fałszywych oskarżeń.

Ale nieprzyzwoicie wysokie rachunki - tak, jak wszyscy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczególnie silną miłością do Enionu pałałam w czasie budowy domu, kiedy to za żadne skarby nie mogli nas przyłączyć do sieci. Zresztą, kto mi towarzyszył na forumie w tamtych czasach, ten wie. A z tymi opłatami - to szczera prawda jest! W końcu z czegoś muszą płacić pensje tym hordom biurw różnej maści, które i którzy grzeją tyłki w eleganckich biurowcach i wysyłają rachunki pod zły adres, a upomnienia o zaległe z ich winy odsetki już pod dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vattenfal ma to samo,

zrób se pan przyłącze na swój koszt, potem pan to nam podaruje

i masz pan prąd od ręki

a przy zmianie taryfy z budowlanej na ........... normalną

przysłali mi rachunek za przyłącze coś troche ponad 1200zł

nie zapłaciłem, podobno :eek: przez pomyłkę pracownika

mi to wysłali :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...