Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Prezent :o A ja to co??!!! Najpiękniejszy prezent, jaki można otrzymac :D :wink:

A szczerze - to jeszcze nie mam :oops:

 

Byliśmy w ODR. Żeby stworzyć siedlisko z agro muszę mieć 1ha ziemi rolnej użytkowej - nic więcej!!! I obojętnie gdzie!!! Szanowny jedzie do naszych przyjaciół na Mazury, a Oni mają ziemię!! A więc nadzieja jest!!!

Musimy zapytać w UG, jaki jest dokładnie status tych działek - w biurze pisze "siedlisko rolne" - to ważna informacja, żeby otrzymać pozwolnenie na budowę. Niestety, Pani od tych spraw nie było dzisiaj, jutro spróbujemy.

 

Depeesiu możesz podesłać mi namiar na tego Pana ze Szczecina?? I czy w razie "W" mogę się powołać na Ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no! To ja widzę, że już się poważnie zajmujecie tym tematem. Bezustannie trzymam kciuki! Muszę już wymyślić coś innego, bo mi niewygodnie. Plucie odpada, bo Froszce nie dorównam... Co by tu? Podpowiedz.

A, i podrzuć mi, proszę, jeszcze raz link do tych urodzin, bo gdzieś zapodziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent :o A ja to co??!!! Najpiękniejszy prezent, jaki można otrzymac :D :wink:

A szczerze - to jeszcze nie mam :oops:

 

Byliśmy w ODR. Żeby stworzyć siedlisko z agro muszę mieć 1ha ziemi rolnej użytkowej - nic więcej!!! I obojętnie gdzie!!! Szanowny jedzie do naszych przyjaciół na Mazury, a Oni mają ziemię!! A więc nadzieja jest!!!

Musimy zapytać w UG, jaki jest dokładnie status tych działek - w biurze pisze "siedlisko rolne" - to ważna informacja, żeby otrzymać pozwolnenie na budowę. Niestety, Pani od tych spraw nie było dzisiaj, jutro spróbujemy.

 

Depeesiu możesz podesłać mi namiar na tego Pana ze Szczecina?? I czy w razie "W" mogę się powołać na Ciebie??

No widzisz, dobrze mówiłam, że te 3 ha to bezprawie i bzdura!!! :D A ODR to ważne miejsce!!! :D

Namiary na Prezesa ze Szczecina oczywiście Ci prześlę na priva. :D

To ja się bardzo cieszę, że idzie ku lepszemu i będę coraz mocniej trzymać kciuki!!! :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem!!! Mogę pukać w niemalowane, bo mamy jeszcze surowe wszystkie drzwi wewnętrzne. Raz dziennie mogę nawet z główki. W razie większych trudności nawet trzy razy dziennie.

Może być?

 

Daj spokój szkoda drzwi :wink: :wink: A poważnie, to wspieraj nas duchowo, przyda nam się takie wsparcie!!!

No i mam nadzieję, że kasa na tę działkę się znajdzie...

Pożyjemy ... zobaczymy ... Jutro Urząd Gminy - chyba qurczę zdążę. Moi wybierają się do Łomży na kilka dni a po drodze zahaczą Mazury!! Fajnie mają!

 

Depeesiu rację miałaś, te 3 ha dotyczą normalnych gospodarstw rolnych. Namiary oczywiście dotarły, dziękuję jeszcze raz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazuniu

 

Bardzo sie ciesze.

Grunt to miec marzenia i nie popasc w siedzenie przed komputerem.

Naprawde jesli sie chce wiele mozna.

Trzymam kciuki najmocniej jak to mozliwe , ale pamietaj , zeby byc ostrozna 8)

 

Buziaki noworoczne dla Was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz fajowski avatarek :D

Rrmisiu będę ostrożna! Zanim zrobię jeden krok wypytam o wszystko. Nie będę krakać, ale też nie popadam narazie w zbytnią euforię!!

 

Dla Was również buziaczki - dla Pablita podwójne - a co!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...