Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niiiieeeeee nooooooo ... myly Panistwooooooo .... Ale tu qurna fajnie!!!!!

 

Było trzęsienie ziemi ale późno, najpierw gzienie odwaliłam:)

 

Oplułam się kawą po przeczytaniu pierwszych zaległych postów, po czym plując sobie w brodę, że przecież mogłam się tego spodziewać durna baba odstawiłam filiżankę!!! Po ki gwizdek w ogóle po nią sięgałam, zanim doczytałam do końca?????!!!!:lol2:

Teraz spokojnie mogę wypić kawę:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, no śliczne bezeceństwa!!!! Jamlesik, co Ty qurna godosz??? Jaki seks, jaki alkohol???? To chyba najporządniejszy wewontek na wszystkich forumach świata!!!!!!

 

Wuśka, Ty weź z tymi karami ... orzeszki zabierz swojej wiewiórce, a nie do karania się bierzesz mojej filigranowej osoby :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżysia, nie płacz, wróóóóci, wtedy się pogzicie za wszystkie czasy! :yes:

A Anioł korepetycjów nijakich nie daje, ma na czole (i nie tylko :p) pieczatkę z napisem "Własność prywatna, nie dotykać!".

Korepetycje to chyba u Starowicza by trza, kształcony, szkolony, a jakże! :lol2:

 

Słuchajcie - czy u nas zaczyna to przechodzić w fazę gawędziarstwa??? http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/k080.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fazy gawędziarstwa to chyba jeszcze trochę ....

 

Boszszeeee, byliśmy z wizytą u sąsiadów - Dobrego Człowieka - odnoszę wrażenie, że w naszym wiatrołapie temperatura jest wyższa niż u Nich w domu .... mózg mi zamarzł!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fazy gawędziarstwa to chyba jeszcze trochę ....

 

Boszszeeee, byliśmy z wizytą u sąsiadów - Dobrego Człowieka - odnoszę wrażenie, że w naszym wiatrołapie temperatura jest wyższa niż u Nich w domu .... mózg mi zamarzł!!!!!!

 

:rotfl::rotfl::lol2::lol2::lol2::rotfl::rotfl:

 

I dalej się śmieję na ten mrożony mózg !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy wiewióra skończy te orzeszki? Jak tak dalej pójdzie, to zapomnicie, jak się gzi! A mnie się wydawało, że wiewiórki sa lepsze w te klocki od leniwców, że juz o pandach nie wspomnę.

 

Braza, Ty lepiej nie chodź do sąsiadów! Taki mrożony mózg to może działać jak, nie przymierzając, Twój internet!

 

A u nas w domu dzisiaj gorąco. Natchnęło mnie i kole południa włożyłam do kominka dwie niezbyt grube gałązki i jeden solidny konar. Po południu dołożyłam jeszcze jeden i mamy za gorąco! Kominek przykręciłam, więc się to będzie tliło do rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...