Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Noooo babka była ślinotoczna!!!

 

Agduś, za określenie Uroczyska "magicznym miejscem" świerk i modrzew z resztą drzewnej świty w pas Ci się kłaniają!!! Jakoś takie nieprzyzwoicie łase na pochwały są ...

Chrusty zostały pożarte przez nas bezwstydnie - a takie mieliśmy dobre chęci poczęstowania nimi Dobrych Ludzi ...http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c085.gif

Tapeta w sypialni się położyła, nie wiem jednak, czy bez Agdusiowego aparatu wyjdą sensowne zdjęcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

(...)No i chciałam się pochwalić, w jak pięknych okolicznościach nie tylko przyrody spędziliśmy Sylwestra z przyległościami. Wprawdzie logicznie rozumując kompletną głupotą było dwa dni spędzić w samochodzie, dla trzech dni wypoczynku, ale moim subiektywnym zdaniem było warto. Bo Uroczysko to miejsce magiczne! Są takie nieliczne miejsca na Ziemi, w których po prostu czuję się jakoś niezwykle DOBRZE i Uroczysko jest jednym z nich. A kto nie wierzy, niech sam sprawdzi (jeżeli Braza pozwoli)(...)

Właśnie zdjęcia obejrzałem i ...zazdrość mnie zżera:sick::oops:

Ależ tam mieliście cudnie!!!

Miałem to szczęście podziwiać własnoocznie Uroczysko i poczuć jego atmosferę i dlatego, gdy patrzę na fotki, to tym bardziej mnie dusi :cry::(:cry:

 

Wszystkiego najlepszego na ten Nowy!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się lepiej tak nisko nie kłaniają, bo w ich wieku bywa się mało elastycznym - jeszcze im coś strzeli w kościach i będziesz leczyła!

 

Ledwie wyjechaliśmy, nasz demoralizujący wpływ osłabł i wrócił zapał do pracy...

Ja tapetę widziałam!!! Ciekawa jednak jestem, jak na ścianie wygląda. Weź się Braza zmobilizuj http://www.bandyci.org/img/fota.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, Ty jak zwykle humorem tryskasz ... Tapeta była uprzejma położyć się na ścianie i dobrze, bo dużo jej wyszło, łóżko zajęłaby totalnie!

Yeti, niech Cię przestanie dusić!!!! Czy Ty chcesz we mnie jakoweś wyrzuty sumienia spowodować???? No nie rób mi tego, masz tu inhalatorek i weź parę głębokich wdechów http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/116.gif

http://images.okazje.info.pl/p/zdrowie-i-uroda/2465/th100/inhalator-dla-dzieci-hi-neb.jpg

 

One (drzewa) powiedziały, że gotowe są się poświęcić i narazić stare kości, a co im tam skoro w zamian sławę na kraj cały osiągają:D

 

Postaram się zrobić zdjęcia w ciągu dnia, może się uda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

One (drzewa) powiedziały, że gotowe są się poświęcić i narazić stare kości, a co im tam skoro w zamian sławę na kraj cały osiągają:D

...

... tylko żeby im sęki nie powypadały ... wyglądały by jak w dziurawych skarpetkach :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, Amalfi, pewnie że się nie obrażę!!! Gdybym miała wolne 3200 natychmiast bym ją kupiła!!! A tym durnym ludziom miałabym sporo słów do powiedzenia ... oj sporo i na pewno nie uważanych za kulturalne!!!! Co za gnoje!!!!!!!!

 

Aha ... dobry wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna bardzo historia . NIestety taka sama sytuacja spotyka psy bezmyśle podarowane na prezent dzieciom- "bo chciały". Kiedy sie okazuje ze pies wymaga poświecenia mu czasu, obowiązków to okazuje się, że jest juz niechcianą zabawką i ląduje w schronisku. Moi sąsiedzi tak kupili labradora. Wprawdzie nie wylądował w schronisku ale w zagrodzonym kojcu w najdalszum kącie ogromnego ogrodu a własciciele najchętniej by sie go pozbyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, Amalfi, pewnie że się nie obrażę!!! Gdybym miała wolne 3200 natychmiast bym ją kupiła!!! A tym durnym ludziom miałabym sporo słów do powiedzenia ... oj sporo i na pewno nie uważanych za kulturalne!!!! Co za gnoje!!!!!!!!

 

Aha ... dobry wieczór.

 

Brazuniu, ja ją kupię, jeśli Ty weźmiesz na zawsze ją do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O własnej stajni myślę już od co najmniej roku, więc to pikuś. Myśleliśmy już o postawieniu przynajmniej wiaty dla Brazylki, żeby w końcu była z nami, więc budowa podwójnego boksu to już szczegół. Ale za wcześnie na ostateczne decyzje, najpierw muszę się wszystkiego dowiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...