Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mhk, wygooglaj. Podrzuciłam kilka adresów chyba w komentach Depsi.

 

Braza, tapeta pięknie wygląda. To chyba masz pierwsze całkiem wykończone i urządzone pomieszczenie! Gratulacje!

Czemu wchodzą Ci tylko dwa zdjęcia? Ja wklejałam znacznie więcej do jednego posta.

Czytałam gdzieś o internecie z Polsatu. Nie wiem, czy jest to powiązane z koniecznością zamówienia platformy cyfrowej czyli pakietu telewizji, ale ponoć internet ma być z satelity, w dowolnym miejscu Polski i jakości niebywałej. Weź się zainteresuj.

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, zaległości miałam na pół godziny samego czytania.

A tutaj tyle się dzieje. :jawdrop:

 

Ja tak tylko chciałam zapytać: a ile taki koń marchewki potrzebuje mieć? Bo może mogłabym posiać trochę więcej... :rolleyes:

 

I ważam, że to byłoby bardzo dobre rozwiązanie z każdej strony, gdyby Lara znalazła się u Brazy.

Braza zostałaby zmuszona do postawienia wiaty, a to jest najlepszy sposób, żeby zadziałać. ;)

Brazylka w końcu trafiłaby na stałe do domu, pod czuła opieke swojej Pańci.

Oba koniki nie byłyby osamotnione, a tłumaczyła mi kiedyś Braza, że konie to powinny być w stajni co najmniej dwa.

 

No i byłby powód, żeby powoli o agro myśleć! :lol:

 

Aha - i jeszcze chciałam powiedzieć, że te Sylwestry po kolei u każdej to bardzo dobry pomysł jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorne Hej!!!

 

Spieszę donieść: sprawa Lary zakończona. Fundacja zebrała całą kwotę, w poniedziałek jadą ją kupić. 4 osoby wyraziły chęć adopcji klaczki, ja byłabym piąta. I chociaż na razie jeszcze nie będzie w Uroczysku drugiego konika to i tak można z radością powiedzieć, że historia Lary zakończyła się happy end'em:yes:

 

Rasiu - dziękuję bardzo - jeszcze raz!!! Jamles - no wiesz, też dzięki!!

 

Serdeczne dzięki za poparcie i chęci pomocy dla Was wszystkich http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/156.gif

 

A w sprawie zdjęć: nie wiem jak u Was, ale gdy wrzucę więcej niż pięć zdjęć - nawet gdy w grę wchodzą emotikonki z netu poprzedzone Murator zaczyna wrzeszczeć na mnie, że w jednym poście nie mogę wkleić więcej niż pięć zdjęć!!! Jeśli chcę wkleić więcej zdjęć muszę dokonać nowego wpisu - masakra!

Sprawdzaliśmy wcześniej ofertę Polsatu i nic ciekawego nie mieli (ten satelitarny to tylko z nazwy satelitarny jest), ale zajrzałam teraz z ciekawości i okazuje się, że mają coś nowego. Sprawdzamy to.

 

Depsiu, jak Twoje krzyże, niekoniecznie pańskie???http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/116.gif

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo się cieszę, że Lara będzie miała domek, to jest najważniejsze! :D

Krzyże marudne, lepiej, ale nie chcą odpuścić, żebym mogła normalnie funkcjonować. :mad:

Na poły więc unieruchomiona w pozycji siedzącej staram się coś szyć, haftować, robić, żeby nie wściec się z nudów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T

 

O tych gwoździach to ja zapamiętam - a nasz Ocynkowany Przyjaciel może być spokojny, Jego nie wbijemy:)

 

Dzięki Bogu :)

 

Skoro go nie zjadłyśmy, to i nie wbijemy.....

 

... ale dzieciom też zabrońcie mnie wbijać ... bo one mnie jednak zjadły ;)

 

 

CZEŚĆ :)

 

PS. Nadrobiłem Twój dziennik Szefowo .... miło było poczytać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Lara uratowana, chociaż żałuję, że jej nie będę mogła miziać terapeutycznie.

Końskich sierotek ponoć całe tabuny po Irlandii się włóczą - może jakiś transport zbiorowy???

 

Braza, no właśnie o tej nowości pisałam. Nie wnikałam głębiej w opis reklamowy, bo to i tak Ty musisz się dowiedzieć, czy w Uroczysku by hulało. Z opisu wynikało, że tak, bo polecali jako rozwiązanie dla tych, co to w rzadko zabudowanym terenie mieszkają, gdzie radiówki ani kablówki nie ma. To jakby pasowało do Uroczyska. Tylko nie jestem pewna, czy to już jest, czy ma być w tym roku uruchomione dopiero. Trzym rękę na pulsie, jakby co.

 

Depsia, weź Ty kobieto pogadaj z tym dyskiem, bo on se jaja normalnie robi! Jakby nie słuchał, to mu możesz pogrozić forumem - takie egzorcyzmy odprawimy, że wleci na miejsce i tylko będzie ze strachu cichutko popiskiwał! http://www.bandyci.org/img/czarodziej.gifhttp://www.bandyci.org/img/rokita.gif :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...