Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas baźki nie wylazły jeszcze, ale dzisiaj jakiś ptaszek wiosennie zapiewał. Porąbało się biedakowi!

 

Jakie porąbało???? Mnie ta wersja odpowiada całkowicie.... i.... ABSOLUTNIE :lol2::lol2::lol2:

 

Na weekend zapowiadają duuuuże ocieplenie - tak sobie pomyslałam - może rozparcelować te nieszczęsną górkę ziemi co jeszcze po budowie jest ino tylko zarośnięta jak nie wiem co... Ale se pomyślałam co też o mnie sąsiedzi pomyślą :rolleyes: że w styczniu wiosenne porządki robię ?????:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj braza szczęśliwa posiadaczko wierzchowca]!! Baaardzo się cieszę ze na budowlanym forum znalazłam miłośniczkę tych cudownych zwierzaków. My uciekamy na wioskę właśnie z końskiego powodu - marzą nam się 2 przydomowe konisie, a moze i 3.. Z tego , co wyczytałam (a dopiero wpadłam na twój dziennik i nie zdążyłam jeszczewszystkiego przeczytać) Brazylia stoi w pensjonacie, tak? Czy nie myślicie o wzięciu jej do siebie? Oczywiście domek masz przepiękny - cudowny ciepły klimat, drzewa , sarenki wkoło - ech marzenie... pozdrawiam Cię bardzo i będę wpadac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za obrażalskie Towarzystwo, jak pragnę zdrowia :p:) Przeca jestem!!!

 

Cześć Dorben, miło Cię widzieć. A odpowiadając na pytanie o Brazylkę: oczywiście że myślimy o zabraniu jej do nas - to w końcu między innymi i z jej powodu kupiliśmy miejsce Uroczyskiem nazwane! Dziękuję za ciepłe określenie domu.

 

Mam z fundacji zdjęcia karej klaczki do adopcji, ładna jest ale ... ma tyle lat co Brazylka chociaż duchem i wyglądem tak samo jak ona jest o wiele młodsza.

Iskra1 [640x480]..jpg

Ponoć klaczka-profesor. Myślimy .... myślimy .... myślimy .... Agduś, co Ty na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ładna klaczka, ale wolałabym na Twoim miejscu poznać ją osobiście. A wiek w tym wypadku nie jest tak ważny jak charakterek i stan zdrowia."

To powiedział mój rozsądek.

"Brać! Brać! Brać!"

To powiedziałam ja.

 

Wuśka, Braza jest końbinatorką.

 

Siapatka, porąbało się ptaszkowi, bo ponoć w lutym ma wrócić luta zima! I jeden ciepły weekend tego nie zmieni. A u nas dzisiaj pochmurno i pada. Błe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siapatka[/b]' date=' porąbało się ptaszkowi, bo ponoć w lutym ma wrócić luta zima! I jeden ciepły weekend tego nie zmieni. A u nas dzisiaj pochmurno i pada. Błe![/quote']

 

:cry::cry::cry::cry::cry:

 

Ja już nie chcę zimy. Jeszcze po tej poprzedniej mam czkawkę, bo dłuuuuga była, a obecna przyszła stanowczo za szybko i i za dużo i za mocno i ........ niech już sobie idzie a sioooo siooooo siooooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...