Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... nie ma bigosu "nie na winie" :D ... "nie na winie" to jakieś substytuty i potrawy bigosopodobne :) ;)

 

...Chefie- Mistrzem Kuchni jesteś przednim ... ale psychologia ma swoje prawa ... ;)

 

Podaję psychologiczny przepis bigosu na winie: Co się nawinie to do bigosu :) :) ;)

 

PS. stary kawał ... nie ja wymyśliłem

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój była "nawinie" :lol2: ale czy on był wspaniałay to nie wiem ... córcia mówi, że dobry, ale Ona może mieć w tym swój cel...

 

Ty Chefie się nie śmiej, bo ja o mało w depresję nie wpadłam potworną przez fakt, że nie smakuje mi ugotowana przeze mnie własnoręcznie potrawa!!!!

Gwoździku, Ty mój Ocynkowany Przyjacielu, wiesz jak mnie pocieszać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, kobieto:

klikniesz pod tym postem opcję Odpowiedź z cytatem.

Skopiujesz wszystko to, co W CYTACIE pojawi się w ostatniej linijce postu, a będzie zaczynało się od .

I to, co skopiujesz, wkleisz w swoim profilu, opcja EDYTUJ SYGNATURĘ, w miejscu, gdzie ma być link do dziennika.

Proszę:

Droga do Uroczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, jestem genialna!!!! A wiesz dlaczego??? Bo podałaś mi linka do 5 strony, czyli tej samej a ja w swojej niepospolitej inteligencji domyśliłam się, że coś jest nie tak i zmieniłam na 10 - i oto odnośnik w sygnaturze już jest aktualny!!!!

No nie mogę wyjść z podziwu normalnie ..http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/116.gif

 

Dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, jestem genialna!!!! A wiesz dlaczego??? Bo podałaś mi linka do 5 strony, czyli tej samej a ja w swojej niepospolitej inteligencji domyśliłam się, że coś jest nie tak i zmieniłam na 10 - i oto odnośnik w sygnaturze już jest aktualny!!!!

No nie mogę wyjść z podziwu normalnie ..http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/116.gif

 

Dobranoc!

Całe szczęście, że jesteś genialna, bo ktoś genialny inaczej zmienił nam forum rok temu prawie i teraz każdemu wyświetla się inny numer strony w tym samym miejscu tego samego wątku! :mad:

No. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bandyci.org/img/siema.gif

 

Drzwi pięęęęękneeeee! Naprawdę! Natchnęły mnie pewnym pomysłem, ale muszę go zweryfikować.

Jakże się cieszę, że wreszcie link prowadzi do ostatniej strony dziennika! Też mnie z leksza denerwowała konieczność ręcznego sterowania wędrówkami po forumowym Uroczysku.

Ja też miałam przez czas jakiś podwojoną liczbę stron, ale ktoś mądry mi poradził, jak wrócić do normalnej i właśnie piszę na 636 stronie komentów.

 

Bigos to jedyna potrawa, której mi brakuje po zrezygnowaniu z mięsiwa. Naprawdę. Jako że i tak nie każdy bigos mi smakował, bo smak do potraw z kapusty zawsze miałam specyficzny, to jakoś to znoszę. Teoretyzując bigos dla mnie to potrawa wykonana wyłącznie z kapusty kiszonej, bardzo kwaśnej, niewypłukanej z dodatkiem wody z tejże kapusty kiszonej i bez żadnych tłustych kawałków mięsa lub kiełbasy, za to z grzybami w zauważalnej ilości. Profanacja zapewne dla większości smakoszy bigosu.

A kto miałby odwagę spróbować mojego kapuśniaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...