Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Tyle w tym prawdy, co w wiadomości z "Trybuny Ludu", że Kowalski wygrał małego fiata (nie Kowalski, tylko Malinowski, nie fiata, tylko rower i nie wygrał, tylko mu ukradli)!

 

Odkurzacz przyniosła Gościowa (inna sprawa - czemu goście przyjeżdżają do Ciebie z własnymi odkurzaczami?) duuuużo wcześniej. Byłam pewna, że jeszcze wtedy kontaktowałaś, ale najwyraźniej myliłam się. A przywlokła go na taras po tym, jak szeroko gestykulując w trakcie opowiadania o zaje...tym sztormie, podczas którego uratowałaś osobiście i tymi ręcami cały okręt (godzinę później była już armada), zwaliłaś na podłogę szklankę ze słonymi paluszkami. Na widok rozsypanych paluszków zaczęłaś wrzeszczeć, że robaki wiją się po tarasie, łażą po Tobie i gryzą. Następnie przystąpiłaś do eksterminacji rzeczonych robaków za pomocą własnych bosych stóp. Paluszki poddały się natychmiast, ale wpadłszy w szał bojowy nie mogłaś przestać. Kwiczałaś jak klacz bojowa w ferworze walki, biłaś z zadu, gryzłaś Sołtysa, który usiłował ratować wizerunek godnych gospodarzy w oczach gości. Sołtys, z braku odzieży ochronnej, wziął belę siana czy słomy (nie zwróciłam uwagi) i osłaniając się nim zgrabnie (kiedy zdążył takiej wprawy nabrać?), powalił Cię na deski (jedna nie wytrzymała). Wiłaś się pod tym sianem jakby Cię tarantula ukąsiła, to i pewnie pod ubranie dużo go sobie napchałaś, bo koza, co to ją sąsiadka właśnie doiła, wyrwała się, przeskoczyła zgrabnie przez płot i zaczęła się do Ciebie dobierać. Goście, miastowi od urodzenia widać, patrzyli zafascynowali i lekko przerażeni, bo kozy od kozła nie potrafili odróżnić. Później nawet dopytywali delikatnie Sołtysa (kiedy dziecka poszły spać), czy to tak u Was na wsi normalnie, czy wszyscy to robią i czy kozom nie szkodzi. Nawet coś o TOZ przebąknęli, ale uspokoiło ich zapewnienie, że koza ma się doskonale. Wracając jednak do tamtej chwili, to ja sądzę, że właśnie wtedy straciłaś majtki. Przecież sąsiadka odniosła je dzień później, bo u kozy w zagrodzie znalazła. Sztuczne były, to nie uległy strawieniu i wyszły w całości. Trochę brudne, ale wrzuciłaś do pralki, bo właśnie pościel gościnna się prała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Taaaak?! Taaaak?!!!

Noooo, poczekaj, to ja jutro opowiem, jak było NAPRAWDĘ.

I wyda się, że z kozą to Ty się całowałaś, myśląc, że to brodaty Gość!

I sama widzisz, że nieprawdę gadasz, bo żadni Goście nigdzie nie jeżdżą ze swoimi odkurzaczami. :p

Ale to duuużo opowiadania jest, więc jutro. :evil:

 

Gwożdzik, Wusia - ja nie wiem, o czym Wy... :eek: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, ja MUSZĘ napisać prawdę. Czuję wewnętrzną potrzebę, posłannictwo, misję! Świat pozna wreszcie prawdziwe oblicze Depsi! Zbyt długo tę prawdę ukrywałam... Najwyżej nie czytaj - poczekaj aż wyzdrowiejesz. ja rozumiem, że dla osoby osłabionej ciężką chorobą ta prawda może być zbyt wielkim szokiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, zanęcona reklamą Wu we wszystkich wątkach forumowych przyleciałam zobaczyć co się tu dzieje. Siedzę, czytam wgapiona w monitor i w chiwli jak DPsia skacze z dachu wchodzi do pokoju moja córka i mówi, ze od jej strony coś po dachu zjechało, a przecież śniegu już nie ma. Jak słowo daję, świat wirtualny mi wszedł w rzeczywisty, bo to przecież tam a nie tu..... :rotfl:Co mi zjechało z dachu?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak latałaś z gołymi cyckami! Wydało się!

Wczoraj też mam zdjęcia na bloga. A szło mi to jak po grudzie! Właściwie to skapitulowałam i wkleiłam taki niedokończony wpis. Małż mnie zwyzywał od nałogów... A dzisiaj wskakują na bloga jak zajączki! Jeszcze trochę i kolejny wpis będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...