Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powiem szczerze, że trochę mnie ta sytuacja przygnębia - ale trochę!! Myśłałam naiwnie, że skoro jest taka możliwość, działki stoją puste i to od jakiegoś czasu, a ja chcę coś na nich zrobic fajnego to wszyscy powinniśmy być zadowoleni ! Ja - bo będę robić co lubię i gmina - bo trochę na mnie jakby nie było zarobi.

Ech!! Naiwnośc!! To wszystko jest za bardzo skomplikowane!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry z samego rana! :D

A coś Ty się tak wcześnie zerwał, Rom? :o

Brazunia, będzie dobrze, nie daj się przekonać, że masz mieć 3 ha, bo to jakaś bzdura jest. Poza tym po prostu kupiłabym tę ziemię, gmina nie może Ci zabronić postawić siedliska, jeżeli masz 1 ha, a więc ilość ziemi ustawowo stanowiącą gospodarstwo rolne. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochani!!!! Dopiero wstałam - wstyd mi Romciu :oops:

Ale to wina foruma - długo wczoraj siedziałam, za długo :oops:

 

Depeesiu moja droga, nie dam się. Nie wiem, skąd te wiadomości o 3 ha i będę upierdliwa w gminie. Jak wspomniałam, jeśli pańci znowu nie będzie to się obozowiskiem rozłożę i nie wyjdę, dopóki nie wróci. I pojadę tam w końcu bez względu już na to, co mi powiedzą w gminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romciu - dużo dowiesz się z wątku agro - jest w stopce Depeesi! I to Depeesia właśnie jest bardzo mocno zorientowana w tym temacie, więc uśmiechnij się szeroko do Niej właśnie!!

 

A pod jakim względem zainteresował Ciebie ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego, że też pewne rzeczy przestały mi się podobać, ja zaczęłam się interesować gruntami rolnymi. A skoro Twoja Żona zajmuje się zawodowo dotacjami unijnymi, to masz pod ręką :wink: duże możliwości. Musisz chyba tylko wiedzieć, co chcesz robić - ja chcę hodować konie, moi przyjaciele na Mazurach maja gospodarstwo ekologiczne - naprawdę ekologiczne!! Pole do popisu jest!!! Próbuj!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona zajmuje się dotacjami unijnymi i tak sobie pomyślałem.....fajny sposób na życie i jesczze kasę można na to dostać.....wydaje mi się że właśnie stoję na rozdrożu i zastanawiam się co w życiu robić...bo to co robię przestało mi się podobać

Z tym rozdrożem to mam podobnie :roll:

Brażka a jaki jest właściwie Twój pomysł?

Rozumiem, że konie, ale co dalej?

Tylko "będziesz je wypożyczać" do nauki jazdy konnej czy jakieś noclegi również? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek Marjuszku :D

 

Tak dokładnie sprecyzowanych planów to jeszcze nie mam, bo wszystko zależy od działki. Ale myślę o koniach z możliwością prowadzenia miejsc noclegowych dla dosłownie paru osób (4-5 pokoi), które lubia i chcą jeździć konno. Tam, gdzie są interesujące mnie działki jest ładny teren i można pojeździć konno. Oczywiście z czasem pewne pomysły albo "wezmą w łeb" albo się rozwiną. Na początek - konie i ewentualnie ich mini hodowla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek Marjuszku :D

 

Tak dokładnie sprecyzowanych planów to jeszcze nie mam, bo wszystko zależy od działki. Ale myślę o koniach z możliwością prowadzenia miejsc noclegowych dla dosłownie paru osób (4-5 pokoi), które lubia i chcą jeździć konno. Tam, gdzie są interesujące mnie działki jest ładny teren i można pojeździć konno. Oczywiście z czasem pewne pomysły albo "wezmą w łeb" albo się rozwiną. Na początek - konie i ewentualnie ich mini hodowla!

Tego pogrubionego to nie rozumiem :roll:

Wszystko się uda, kwestia determinacji :wink:

Będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek Marjuszku :D

 

Tak dokładnie sprecyzowanych planów to jeszcze nie mam, bo wszystko zależy od działki. Ale myślę o koniach z możliwością prowadzenia miejsc noclegowych dla dosłownie paru osób (4-5 pokoi), które lubia i chcą jeździć konno. Tam, gdzie są interesujące mnie działki jest ładny teren i można pojeździć konno. Oczywiście z czasem pewne pomysły albo "wezmą w łeb" albo się rozwiną. Na początek - konie i ewentualnie ich mini hodowla!

Tego pogrubionego to nie rozumiem :roll:

Wszystko się uda, kwestia determinacji :wink:

Będzie dobrze :D

 

Mam nadzieję, że mi tej determinacji wystarczy - od dziecka nienawidziłam wszelkiego rodzaju oficjalnych pism i instrukcji, a teraz przyszło mi przekopywać się przez jakieś Ustawy - Boszszsz, ale bełkot!!!! I weź tu czowieku coś zrozum :-?

Dzięki Marjuszku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka Siostro :D :D :D
O cholerka , taki ladny tytul a ja na boso i bez kapelusza :D

 

Zaraz coś podrzucę

http://www.senzia.pl/images_menus_big/141/423e9e73ec214/SENZIA_kapelusze_med_11.jpg

 

http://www.superobuwie.pl/photo/product_small/4/2/2/1_422452861e27.jpg

 

Mam nadzieję, że pasuja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...