Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wybaczcie, ale wczoraj to już w ogóle dopchać się nie mogłam, bo moje osobiste Zombi lepiej się poczuło i zaczęło nadrabiać zaległości towarzyskie na razie przez internet.

Już nie chciałam być wredna i pozwoliłam dłużej posiedzieć.

Jutro "z wód" moja psiapsióła przyjeżdża i co najważniejsze moją ukochaną kawę mi przywiezie! No ja być bardzo happy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że muszę wiem, ale ja na razie nawet o odkurzaczu przestałam marzyć!!! Właśnie u Ciebie napisałam w nawiązaniu do Twoich dołów!!!

 

Yeti - bo ja normalnie jak rakieta jestem, tym bardziej teraz, gdy córcia dyszy mi za plecami bo nie wszystkie zaległości towarzyskie już nadrobiła.

W tej chwili spadam, idę łazanki robić żeby psiapsiółce coś zjadliwego jutro na talerz wrzucić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi, Sołtys też taką pije. :p

My mamy ze zrzutów. ;)

 

Zoegas też jest dobra.

Mnie i tak wszystko jedno, kawa każda niedobra jest, bo gorzka i herzklelot po niej się ma.

Herbata - oooo, to jest szlachetny napój, z celebrą, zdrowotny i w ogóle. :cool:

 

Do zlewu się nie rzucam, wcale, nieprawda... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucasz się do zlewu! Tego się nie wyprzesz, bo kto Cię zna, ten potwierdzi!

 

Kawa dobra jest, ale nie każda, tylko ten herzklekot... Przechlapane! A moją kawę bezkofeinową to Braza wyśmiewa http://www.bandyci.org/img/kawka.gif

 

Herbatka też dobra jest. Zimą głównie ta z imbirem - piję po dwie-trzy dziennie, a to jak na mnie dużo. Zimą bywa jeszcze w wersji z rumem (skończył mi się) albo z mlekiem (po nartach, nie wiem czemu...). Latem rzadko, tylko w celach towarzyskich, raczej owocowa albo zielona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam "rzucasz się".

Ja tylko niesmiało zaglądam, czy czasem nie zostały po nas jakieś brudne naczynia, nie lubię okropnie... :oops:

Do herbaty przyznaję sie w każdej ilości, kawa prawie bezkofeinowa też jest w porządku! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, znalazłam taki wewątek http://forum.muratordom.pl/showthread.php?173462-Internet-bezprzewodowy-kt%C3%B3ry-operator-najlepszy a tam takie rewelacje, że zaczęłam się zastanawiać, czy w Polsce działają dwie firmy o tej samej pomarańczowej nazwie. Par exemple:

"Orange - brak limitów prędkości, nocne pobieranie bez limitu transferu za darmo na całą umowę, do abonamentu za 59zł przy zamówieniu przez internet dostajesz gratis 1GB co miesiąc, co razem daje ci 5GB, czyli najlepiej ze wszystkich. Jeśli przekroczysz limit możesz włączyć usługę cała naprzód - wraca pełna prędkość a 1MB kosztuje cie 5gr."

"W Orange możesz dokupić dodatkowy pakiet danych jak ci zabraknie, np 1GB za 15zł, 2GB za 20zł, 0,5GB za 10zł. Poza tym masz jeszcze usługę cała naprzód (pisałem wyżej). Podejrzewam, że na wyższą opcję da się zmienić, wszystko inne się da więc pewnie neta też.

Zapytaj w orange ile kosztuje modem obsługujący CDMA. Fajna sprawa, bo poza miastami, gdzie jest zasięg HSPA, internet zwalnia - na EDGE prędkość jest w granicach 200 kb/s. CDMA jest w większości tam gdzie EDGE i zapewnia 1mb/s. Fajna sprawa."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam "rzucasz się".

Ja tylko niesmiało zaglądam, czy czasem nie zostały po nas jakieś brudne naczynia, nie lubię okropnie... :oops:

...

... zapraszam :) ... Larry nie może się ostatnio wyrobić :lol: ;)

http://www.daytonainternationalspeedway.com/Tickets-Events/Events/2011/DAYTONA-500/DAYTONA-500.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, dobrze, że zajrzałam, przy okazji i ja się załapałam na Agdusiowe rewelacje o orange, tylko dla mnie nie chciało jej się szukać. :lol2:

CDMA? :eek:

W życiu nie słyszałam, ale zainteresuję się, bo ja ledwie mam EDGE, ledwie, czasem 1 kreska. :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...