Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ten drugi chleb wyszedł jakby lepszy, ale dlaczego gniot???? Ogólnie albo to ja nie mam talentu, albo coś innego ...

 

Krwiste opisy nie mają racji bytu, bo ewakuacja przebiegała zgodnie z wszelkimi zasadami - bez paniki, bez zadeptywania się nawzajem - no bo w końcu nas tutaj tylko 4 sztuki są, w tym dwie inteligentne dwie jakby trochę mniej (poddaję pod głosowanie, o kim mowa):yes:

 

Wiolasia, ja tam nie wiem, którego mam tego Clatronika, ale bułek to on chyba jednak nie piecze - może to i dobrze ...

 

Chefie, mało brakowało a nitro poszłaby w ruch - jak nic wyglądałabym na Florydzie;)

 

A tak w ogóle to naprawdę zaczynam składać na mamitopa, bo córcia przez swoje cyberprzestrzenne spotkania towarzyskie totalnie mnie wykopała była ... no ja nie wiem ...

 

Gwoździku - witaj Ocynkowany Przyjacielu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie skleroza, nie skleroza .........piszesz tak ładnie, a nie skapowałaś, że garaż to przenośnia ???? ...

 

... słowo "garaż" każdy czytający zastępuje czym chce .... zasadę, na podstawie żartu, opisałem u Depsi ....

Zasadę poznałam po napisaniu odpowiedzi tutaj. Nie przemawia do mnie - nigdy nie pragnęłam futra (poza żywymi).

 

Krwiste opisy nie mają racji bytu, bo ewakuacja przebiegała zgodnie z wszelkimi zasadami - bez paniki, bez zadeptywania się nawzajem - no bo w końcu nas tutaj tylko 4 sztuki są, w tym dwie inteligentne dwie jakby trochę mniej (poddaję pod głosowanie, o kim mowa):yes:

Niech ja się zastanowię...

Ty i Młoda

Psica i kocica

Ty i psica

Młoda i kocica

Ty i kocica,

Młoda i psica...

... No nie wiem...

 

 

 

A tak w ogóle to naprawdę zaczynam składać na mamitopa, bo córcia przez swoje cyberprzestrzenne spotkania towarzyskie totalnie mnie wykopała była ... no ja nie wiem ...

 

 

Ja zrobiłam odwrotnie - Młoda marzy o składaniu na weritopka. "Marzy o składaniu" - zaznaczam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia - laptopik to jest to! :D

Co do par i ich inteligencji wolę się nie wypowiadac, jeszcze mi życie miłe. :lol:

 

Gniot - znaczy że co, że mało wyrośnięty? No to za dużo mąki... może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecichlebek wyszedł nawet ... nawet ... Już mniejszy gniot w każdym razie ...

 

O tej inteligentnej parze też się nie wypowiadam, no bo i tak wszyscy wiedzą która to para, prawda ... (i tutaj teatralnie sprowadzam głos do szeptu ... znaczącego szeptu ...)

 

Carawaning to jest to!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecichlebek wyszedł nawet ... nawet ... Już mniejszy gniot w każdym razie ...

 

...

:lol2:

 

 

 

....

 

O tej inteligentnej parze też się nie wypowiadam, no bo i tak wszyscy wiedzą która to para, prawda ... ...

 

.... jak zwykle jestem do tyłu

:mad:

 

cześć Szefowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem!! Gwoździk, no jak to nie nadążasz, chodzi o to która para istot w moim domu jest bardziej inteligentna ....

 

Informuję, że aktualnie czuję się lekko znudzona chlebusiem, ale pewnie niedługo mi przejdzie znudzenie i znowu coś popełnię - nie wiem tylko kiedy ...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich Drapieżne Wysokości wysterylizowane, ale polowac chcą, nie chcę w domu siedzieć. :mad:

Misiek to dopiero obwieś i powsinoga jest!

Arystokratyczna natura Nefki nie pozwala jej na takie pospolitowanie się, poza tym świat na zewnątrz jest bardzo straszny według Nefki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też wysterylizowany ale w marcu tak tęsknie spogląda w sina dal i nadsluchuje jakby wiedział o co chodzi. Na razie zimno w nocy to mu się nie chce, ale zaraz zacznie znikac na dlużej, na szczęście nie znika na parę dni. Śmiejemy sieę , ze chyba ogonem to robi:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kot też był wysterylizowany, pierwsze swoje lata życia spędził w domu, świat oglądał przez okno z trzeciego piętra i denerwował się kiedy na jego parapecie lądowały synogarlice, jak wtedy fuuuczał i mruuuczał. W trzecim roku pojechał na działkę i cały sezon też przesiedział w domku,w czwartym wyszedł pierwszy raz najpierw z pewną nieśmiałością, a jak poczuł przestrzeń i wolność to trzeba go było pilnować kiedy się zbliżał powrót do domu tak się potrafił schować, że poszukiwania trwały pare godzin.

Był z nami 14 lat po jego odejściu rany lizaliśmy dwa lata nie chciałam następnego obawiając się kolejnego rozstania, syn zadecydował za nas kupił nam pieska w prezencie, ale to już inna historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie tu nie było, ale wiecie... najpierw przygotowania do imprezy, później impreza, a jeszcze później dochodzenie do siebie po imprezie ;)

 

Nie... no dobra... żartowałem, bo mnie zaraz tu jakimś yetowym elementem okrzykniecie :lol2:

Fachowce mnie nawiedziły i przy nich i ja full roboty miałem, ale już wylizali sufity i se poszli.

Yetek a Ty jeszcze raz na Katowice polecisz i o mnie nie zahaczysz to masz wpie.......l:lol2:

Pyszczy tu na mnie, a ja nawet nie wiem gdzie cię na tym twoim Ślunsku szukoć. Dajże choć jaki numerek na priv do siebie, to jeśli nawet nie zajadę, to chociaż zadzwonię z bezpośredniej bliskości ;):lol2:. Ale prędko to na pewno nie będzie - kolejną wizytę u krakowskiego lekarz mamy wyznaczoną na za rok :rotfl:

i się znajdziesz w Krk a wtedy spróbuj ominąć Niepołomice :o

wpie....l 2 będzie :yes::rotfl:

...właśnie doczytałem :D (tak kolejno czytam i na bieżąco odpisuję)

Na usprawiedliwienie napiszę, że ja w nieświadomości żyłem, że ty w Krk na tych swoich dudach grasz:D

A z mojego skośnokołowego autka prosze się nie naśmiewać, bo ono dzielne jest jak nie przymierzając Land Rover jakiś!!!!! Przejechałam nim 60 kilosów (w te i wewte) i jakoś przetrwaliśmy wszyscy, całego dnia też na to nie potrzebowaliśmy, więc wiecie ... no .... do Yetusiów niekoniecznie miesiąc bym się przedzierała :yes:

...a ile?:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...