Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A my z mężulkiem pojechaliśmy dzisiaj na wieś. I mimo że dość ostro wiało to udało nam się zagrabić kilka sporych kupek zeszłorocznych liści. Było tego ze dwie ogromniaste torby na śmieci. A wydawało się, że jesienią prawie wszystko zagrabiliśmy :o Kiedy zdejmowałam spodnie po powrocie do domu to moje nogi wyglądały jak po sporej dawce w solarium - czerwone jak pomidorki:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ou ja sobie wypraszam!:mad:

Akurat dzisiaj to od lenia wyzywać się mnie nie powinno.:yes:

Dzisiaj byłam bardzo czynna fizycznie i grabiłam mimo wiatru nie tylko w oczy ale i wszędzie wwiewającego :lol2:.

I kupiłam sobie kilkanaście sztuk cebul lili. Ciekawe czy nornice też się o tym dowiedzą.:rolleyes:

Oby nie:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobry wieczór specyficznym leniom ....

 

... PS. no na coś lenia musisz mieć ... nie ma cudów ;)

 

Tak! mam lenia na gotowanie. :sick:

Gotowanie jest beznadziejne.

Ale gadać o jedzeniu - uwielbiam! :lol2:

I kocham gromadzić przepisy, im prostsze i szybsze, tym lepsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym by tu? Może o pogodzie... Wczoraj było ładnie,a dzisiaj paskudnie. Niby słońce chwilami wyłaziło, nawet spacerek zaplanowaliśmy, ale okazało się, że jest zimno i wieje. I ze spacerku nici. Jak każe stary polski obyczaj, zrobiliśmy zakupy w Selgrosie i udaliśmy się na obiadek do cioci.

A koty zostały wczoraj wyprane. Są czyste i obrażone, chociaż Mały-Rudy od razu zapomniał. On w ogóle chyba myślicielem nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lenistwo mam zakodowane i nieszczęśliwa jestem z powodu tego, że niestety nie zawsze mogę poleniuchować ....

Dzisiaj na ten przykład przywiozłam swoją cudowną (chociaż już z lekka zdezelowaną) taczką drewno do skrzyni przy domu - niby ta wiosna jakoś bliżej niż dalej, ale w dupsko zimno nadal ...

 

Dobry wieczór Państwu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś ulotka dla alergików "Jak często prać kota" ;) Alergicy, z tego co pamiętam, powinni prać min 1 raz w miesiącu

 

 

 

Braza, od tak dawna chciałam cię zapytać, to wreszcie zapytam: dlaczego nie przeniosłaś konia do siebie??? Czytam twój dziennik od początku i ciągle myślałam, że już, że przecież po to był dom "na odludziu" ... a tu nic.

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - słoneczne i niestety mroźne!

 

Ewa, odpowiadam - Brazylka była 4 km od nas w stajni, ale niestety nie wyszło jej to na zdrowie. Wróciła więc do domu. Zabiorę ją z tamtej stajni tylko wtedy, gdy będę mogła wziąć ją do naszego domu, do własnej stajni. Z przykrością stwierdzam jednak, że jeszcze to trochę potrwa ....Miałam nadzieję, że na wiosnę sam radę wybudować boks i pomyśleć o "zabezpieczeniu logistycznym" dla niej, chyba się jednak nie da ... zobaczymy ...

 

Miłego dnia dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dałoby się tak, żeby na zimę ją zostawiać w stajni a na lato brać do siebie? Przecież utrzymanie konia w stajni sporo kosztuje. A u ciebie łąka gratis.

Drążę, bo sama się zastanawiam nad kucem, ot taki kuc ogródkowy ale żeby i pojeździć się dało, i rozważam taką opcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, koty prałaś? :eek:

A po co?

Przecie się myją! :eek:

 

No właśnie. Same się myją po każdym jedzeniu. Kiedyś usłyszałam, że koty które rzadko jedzą są burdne. Podglądając przyrodę, myślę sobie że coś w tym jest....

Mój kot nie był w życiu nigdy myty a chodzi czyściutki. Teraz jak mu leki strzykawą podajemy do pyszczka to czasem się zapluje i trzeba go obetrzeć. Ile wtedy wrzasku:o !!! a jaka obraza, że kotu mordę ścierką wycierają.:mad:

Nie wyobrażam sobie, co by to było, gdyby Maksika wykąpać :jawdrop: pewnie na nasze nogi i ręce polowałby do końca świata....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...