Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

No i dlatego, że też pewne rzeczy przestały mi się podobać, ja zaczęłam się interesować gruntami rolnymi. A skoro Twoja Żona zajmuje się zawodowo dotacjami unijnymi, to masz pod ręką :wink: duże możliwości. Musisz chyba tylko wiedzieć, co chcesz robić - ja chcę hodować konie, moi przyjaciele na Mazurach maja gospodarstwo ekologiczne - naprawdę ekologiczne!! Pole do popisu jest!!! Próbuj!!!

 

Braza jest tylko jeden mały problem: kompletny brak pieniędzy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też na forsie nie śpię, wierz mi!!! Dlatego stwierdziliśmy, że działka rolna jest dla nas najlepszym wyjściem - kosztuje połowę taniej, a później można na niej zacząć robić to, co się lubi i być moż trochę nawet zarobić. Nic na siłę Romciu, ale przemyśl to. Jesteście młodymi ludźmi więc czas działa na Waszą korzyść - jeszcze! Ja mam tego czasu o wiele mniej, jeśli chcę jeszcze cieszyć sie tym, co stworzę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego czasu o wiele mniej, jeśli chcę jeszcze cieszyć sie tym, co stworzę :D

Braza, no proszę Cię, nie dobijaj mnie takimi tekstami :evil:

 

Nieee, no nie mam zamiaru nikogo dobijać, nie mówiąc już o Tobie!!! Ale ... no cóż prawda okrutna jest taka, że ja Pani w Średnim wieku jestem i ...

 

Cześć Kasiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego czasu o wiele mniej, jeśli chcę jeszcze cieszyć sie tym, co stworzę :D

Braza, no proszę Cię, nie dobijaj mnie takimi tekstami :evil:

 

Nieee, no nie mam zamiaru nikogo dobijać, nie mówiąc już o Tobie!!! Ale ... no cóż prawda okrutna jest taka, że ja Pani w Średnim wieku jestem i ...

 

Cześć Kasiu :D

 

rozśmieszyłaś mnie do łez :lol:

braza, każdy ma tyle lat na ile się czuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego czasu o wiele mniej, jeśli chcę jeszcze cieszyć sie tym, co stworzę :D

Braza, no proszę Cię, nie dobijaj mnie takimi tekstami :evil:

 

Nieee, no nie mam zamiaru nikogo dobijać, nie mówiąc już o Tobie!!! Ale ... no cóż prawda okrutna jest taka, że ja Pani w Średnim wieku jestem i ...

 

Cześć Kasiu :D

 

rozśmieszyłaś mnie do łez :lol:

braza, każdy ma tyle lat na ile się czuje :)

 

I o to chodziło!!!!!

Wiem, wiem!!! Ja się nie czuję w jakiś sposób szczególny zdołowana wiekiem, ale też i bardzo racjonalnie do tego podchodzę!! Zupełnie inaczej się myśli mając skończoną 30-tkę niż kiedy przekraczasz tę magiczną liczbę 40!!! Taka prawda, ale ja się nie łamię, serio!!!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego, że też pewne rzeczy przestały mi się podobać, ja zaczęłam się interesować gruntami rolnymi. A skoro Twoja Żona zajmuje się zawodowo dotacjami unijnymi, to masz pod ręką :wink: duże możliwości. Musisz chyba tylko wiedzieć, co chcesz robić - ja chcę hodować konie, moi przyjaciele na Mazurach maja gospodarstwo ekologiczne - naprawdę ekologiczne!! Pole do popisu jest!!! Próbuj!!!

 

Braza jest tylko jeden mały problem: kompletny brak pieniędzy :cry:

 

Jest wiele małych gospodarstw rolnych do kupienia za niewielkie pieniądze. Można potem powoli sobie tam dłubać. A pokoi koniecznie 5 +sala kominkowa z funkcją jadalnio-świetlicy + koniecznie bardzo duża kuchnia, bo potem jest trudno, wiem z doświadczenia. :x

A najprawdopodobniej z czasem zechcesz żywić gości, bo jest na to bardzo duże zapotrzebowanie i traci się wielu gości, nie mając w gospodarstwie wyżywienia. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego, że też pewne rzeczy przestały mi się podobać, ja zaczęłam się interesować gruntami rolnymi. A skoro Twoja Żona zajmuje się zawodowo dotacjami unijnymi, to masz pod ręką :wink: duże możliwości. Musisz chyba tylko wiedzieć, co chcesz robić - ja chcę hodować konie, moi przyjaciele na Mazurach maja gospodarstwo ekologiczne - naprawdę ekologiczne!! Pole do popisu jest!!! Próbuj!!!

 

Braza jest tylko jeden mały problem: kompletny brak pieniędzy :cry:

 

Jest wiele małych gospodarstw rolnych do kupienia za niewielkie pieniądze. Można potem powoli sobie tam dłubać. A pokoi koniecznie 5 +sala kominkowa z funkcją jadalnio-świetlicy + koniecznie bardzo duża kuchnia, bo potem jest trudno, wiem z doświadczenia. :x

A najprawdopodobniej z czasem zechcesz żywić gości, bo jest na to bardzo duże zapotrzebowanie i traci się wielu gości, nie mając w gospodarstwie wyżywienia. 8)

 

zaczynam się zarażać Waszymi pomysłami :D :D :D

 

Braza nie dobijaj mnie tymi tekstami o wieku!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeesiu a ja tak podczytywałam w wątku Agro o tych pokojach - czy to naprawdę głupi pomysł osobne domki kampingowe - oczywiście odpowiednio dobrane do otoczenia :-? :oops: Przejrzałam parę stron z takimi domkami i to jest uważam dobry sposób na zapewnienie gościom i sobie intymności ! Oczywiście pomijam fakt działki z zabudowaniami, bo wtedy siłą rzeczy adaptuje się to, co jest!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

zaczynam się zarażać Waszymi pomysłami :D :D :D

 

Po prostu przemyśl to!! Ja mam na coś takiego ogromną ochotę, ale dopiero niedawno Depeesia w pełni mi to uświadomiła :D

 

Braza nie dobijaj mnie tymi tekstami o wieku!!!!! :D

 

Aaa, bo ja już taka kokietka jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochani!!!! Dopiero wstałam - wstyd mi Romciu :oops:

Ale to wina foruma - długo wczoraj siedziałam, za długo :oops:

 

Depeesiu moja droga, nie dam się. Nie wiem, skąd te wiadomości o 3 ha i będę upierdliwa w gminie. Jak wspomniałam, jeśli pańci znowu nie będzie to się obozowiskiem rozłożę i nie wyjdę, dopóki nie wróci. I pojadę tam w końcu bez względu już na to, co mi powiedzą w gminie.

Bądź upierdliwa do bólu! Biurwy należy tępić bezwzględnie, stosując najlepszą broń - trzeba znać przepisy lepiej niż one, co wcale trudne nie jest, bo to zadufane w sobie towarzystwo wzajemnej adoracji o przepisach nie ma bladego pojęcia. Gadają, co im slina po kawie na język przyniesie, byle się pozbyć tego natręta, który przeszkadza w omawianiu wesela koleżanki.

Brrr, jak słyszę, że jakaś biurwa wymyśla pierdoły z sufitu wzięte, to mi się nóż w kieszeni otwiera!

Jakby co, to podrzuć pytania. Wiem, że te paragrafki są pisane tak, że ich normalny człowiek nie pojmie, ale w końcu od czego są prawnicy?

Przede wszystkim, czego by Ci biurwy nie powiedziały, natychmiast żądaj podania podstawy prawnej. Najlepiej niech Ci jedna z drugą od ręki to NAPISZE. Potem sobie poczytaj sama albo podrzuć do poczytania Andrzejowi. A potem to on Ci już skargę napisze, jakby co.

 

Domki jak najbardziej! Zdecydowanie wolę domek niż pokój, bo nie trzeba na paluszkach po korytarzu chodzić albo znosić hałasy, jeżeli sąsiedzi nie odczuwają potrzeby chodzenia na paluszkach.

Na pewno domki są za to "trudniejsze" dla właściciela - więcej miejsca zabierają, no i nie wiadomo, co z nimi zrobić zimą. W nieogrzewanych rośnie grzyb, a ogrzewać kilka domków to bankructwo pewne.

Nie będę się wtrącała. Przyjadę zarówno do pokoju jak i do domku! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agdusiu dziękuję Ci bardzo!!!!

 

Wszystko wezmę, będę pytać do wku...enia (biurw, nie siebie) i jakby co to walę jak w dym do Andrzeja :oops: Ale może nie będzie takiej potrzeby, żeby Mu tyłek zawracać!!!

 

Jadę zaraz do K-lina, wrócę po 18-tej.

 

Mam nadzieję do poczytania!!!

 

P.S. Agdusia, dla Waszego przyjazdu to ja gotowa jestem sama do namiotu się wyprowadzić :D Ale - nie będzie takiej potrzeby. Acha!!! Żrebak Hucuła juz jest w drodze dla nas!!! Niedługo pojawi się na tym świecie :D Szczegóły później!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem, fajnie się nawet jechało, nawet mżawka marznąca była :-?

 

A ze źrebakiem to jest tak: nasi przyjaciele mają gospodarstwo ekologiczne i hodują tez Hucuły - mają ich w tej chwili chyba 4, w tym 2 klaczki. No i te klaczki są aktualnie źrebne. Jeśli więc nasze przedsięwzięcie wypali,to poza Tarją oczywiście mamy już zaklepanego hucułka :D Ot, i tak to wygląda!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa Hucuły:

 

http://www.tabun.pl/galleries/20080105/koniki/22.jpg

http://www.tabun.pl/galleries/20080105/koniki/13.jpg

 

To nieduże, acz z ogromnym charakterem koniki. Bardzo wytrzymałe i podobno nadają się dla dzieci - pisze podobno, bo między koniarzami zdania sa podzielone. Te, które ma nasz przyjaciel, są przesłodkie - tak mówi Szanowny i Córcia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hucułki są... różne. Poza gabarytami, które jak najbardziej odpowiadają dzieciom i są w obrębie rasy w miarę jednolite.

Mają różne umaszczenie i, co ważniejsze, baaardzo różne charaktery. Jedne chodzą w hipoterapii, czyli są najukochańszymi i najspokojniejszymi konikami na świecie, a inne pokazują charakterki. Mój kolega miał hucułkę, która przełaziła pod płotem, zostawiając na nim jeźdźca, a jeżeli nie chciała ruszyć, to nie ruszała z miejsca i już! Ale poza tym była przesympatyczna. Tylko jeździć się na niej nie dało.

Myślę, że te podzielone zdania wynikają z kontaktów z różnymi hucułami. Jeżeli charakterki są dziedziczone lub nabywane od rodziców, to masz szanse na miłe koniki.

A po moim biurku właśnie biega świnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...