Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sama sobie ten las wybrałam to i narzekać nie wypada, ale ... wielu "miejskich" rzeczy mi brakuje, to fakt. Te 9 km nie jest takie złe, pod warunkiem, że nie jest się uzależnionym od np. komunikacji, za przeproszeniem, publicznej albo sąsiadów:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, mamy coś wspólnego w takim razie :)

DPS, działka z domem na wsi już jest-mąż dostał ją od swoich rodziców -tylko nas tam nie ma. Dom oczywiście stary.... bardzo stary

 

My właśnie kończymy budowę domu w mieście. Dom wg. projektu Calineczka z Horyzontu.

No to zacznij jeździć! Wprawdzie ja wciąż podkreślam, że tego nie lubię i wyciągam samochód z garażu w ostateczności (to akurat dobrze robi i mnie i środowisku), ale jednak pojadę, jeżeli będę musiała.

A skoro działka jest, to prędzej czy później z niej skorzystacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym ja Wam powiedziała ile natłukłam kilometrów w 4 lata to by Wam włos stanął na głowie i nie pracuję jako akwizytor:lol2:

Wusia, ale Ty już teraz mieszkasz na, pardon le moit, zadupiu.

Kiedy szukaliśmy domku albo działki, obejrzeliśmy ich wiele. Niektóre przepieknie położone, jedna miała taki widok, że dech zapierało. A ja stawałam na każdej, rozglądałam się i interesowało mnie jedno - jak ja DOJDĘ z wózkiem albo z chodzącym dzieckiem do sklepu, do szkoły, do przedszkola... I większość odpadała w przedbiegach, bo droga w każde miejsce wiodła wzdłuż szosy bez chodnika. I tak trafiliśmy do Niepołomic. Bo tu są chodniki... I nie muszę jeździć samochodem po chleb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeee u mnie do centrum autkiem 3 minuty albo 20 minutek na piechotkę;) do pracy i tak muszę dojechać ale to 5 minut no chyba ze światła złapią to 7;) a przedszkole niemal pod pracą mam więc miodziunio a widok bażanta prawie pod oknem bezcenny;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie! Bażanty, sarenki, zające. Te widać. Dziki zostawiają tylko czasem ślady. Bażanty drą się upiornie nad ranem, są gorsze od perliczek! Sarny kaszlą, szczekają albo wydająodgłosy jak mordowane koty (to małe). Jedna sarenka za naszym płotem co roku rodzi młode.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi, jak Was czytam to mam wrażenie,że wy nie w lesie czy na wsi ale w dużych aglomeracjach miejskich mieszkacie- wszystko macie tak blisko :)

Jeździć na działkę też trzeba mieć czas-"najgorsze" jest to, że człowiek musi pracować, aby były pieniądze, a jak pracuje to nie ma czasu. Dzień, tydzień i rok jest zbyt krótki :(

Jak Wy na wszystko czas znajdujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ja nie mieszkam na wsi, ino w małym miasteczku. A że miasteczko pod samą puszcza, a nasz domek po właściwej stronie miasteczka (znaczy po stronie puszczy), to i wszędzie blisko i bażanty pod domem. I to mi ze wszech miar odpowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieś jest fajna, bo można swoje pole mieć i coś na nim uprawiać. :p :lol:

 

I lasu jest jednak więcej pod nosem. :cool:

Choć Niepołomki to fajne miejsce, mogłabym tam w ostateczności mieszkać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyncklyrze :yes:

No to popatrz, coś narobił tym pyncklyrzem

strona [640x480].jpg

Nwet Mr. Google nie ma pojęcia co to jest!!!!

 

Siemanko! Porządki zrobiłam na polu! Plecy mnie bolą, na dłoniach mam blezy od grabi, ale jestem z siebie dumna!!! I ciepło jest, qurna, nareszcie!!!

strona [640x480].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...