Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No co się ciskasz? :p

Samą prawdę gadam, widzisz przecie! :lol2:

 

Automatycznie: kurier podjeżdża do rozstajów, automatycznie otwiera tył busa, jak Cię z paczką nie ma, to jedzie.

Ręcznie, podjeżdża do rozstaju, jak Cię z paczką nie ma, to jedzie ręcznie Ci wytłumaczyć, że miałaś być. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia, a co Ty masz do pomidorowej? Bez śmietany nie jest chyba taka straszna. Ja gotuję na samych warzywkach, bez mięsa, to i tłuszczu w niej nie ma.

 

U nas pogoda wczoraj była... na przesadzanie roślinek w domu, a nie na kopanie wielkiej dziury, żeby posadzić krwawicę od Brazy. Dzisiaj niby lepiej, ale też zimno. Przynajmniej deszcz ze śniegiem nie ciapał. Jutro muszę tę dziurę sama wyryć, a miałam zamiar Andrzejem w sobotę... Mam nadzieję, że przynajmniej tych roślinek dużo na sztuki będzie, żeby mi się to rycie opłaciło...

 

A odnośnie automatycznego odbioru, to nie mam pomysłów. Myślałam, że to może jakimś robotem załatwiają, ale jai robot do Uroczyska dotrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiedy ja nic nie mam do Brazowej pomidorowej - poza tym, że bardzo, ale to BARDZO BARDZO mi smakuje.

Właśnie ta jej.

A ona szczuje, że ma ugotowaną, jak ja się odchudzam. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

Przypuszczam, że Braza przyklaśnie entuzjastycznie temu pomysłowi.

W sumie to może bym i poszła, w końcu to tylko jakieś 400 kilometrów.

Ale boję się, że ona mnie zapędzi do roboty w ogrodzie, jak już przyjdę.

I kto wie, może nawet nie da pomidorowej...? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia, dawaj!!!! Przechodząc marne 400 kilosów zyskujesz wymarzony spadek wagi (ten nadmiar to sobie z lekka wmawiasz; przyp. autora), co warte jest miliony oraz zyskujesz miskę brazowej pomidorowej, co już jest bezcenne!!!!

 

Wyprowadziłam śmieci z działki ... ależ ja lubię tę moją taczkę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza jako żywo Matki Boskiej nie przypomina.

Postanowiłam więc nie pielgrzymować. :lol:

 

No ja nie wiem .... dlaczego w takim razie co niektórzy na mój widok wołają "O Matko Boska!!!!!"???

 

Rasia, dawaj ku mnie! Takiej Ci pomidorowej ugotuję, że cały ogród skopiesz!!!!!!

 

Poranne dzień dobry! Gagatki u mnie wczoraj były, oooo!!!! I było fajnie ... jeno qurna krótko .... Pomidorówki nie było co prawda, ale w zamian goloneczka z warzywkami i ... chlebek. Na Ich cześć nawet nie opadł :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...