Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Braza trzymam kciuki za ta najlepsza dzialeczke i ten okropny BIK ktory tez nam dal popalic.

Witaj Dorbie :D

Trzymaj, trzymaj. Bardzo mi się przydadzą wszystkie zaciśnięte kciuki :D

Oj, ten BIK :evil: a właściwie banki, które do tego BIK-u kurcgalopkiem dane ślą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

puk, puk-to ja gość niedzielny.

Wpadłam dzisiaj przypadkiem na twój dziennik-powiem Ci ze jestem pod dużym wrażeniem.Twarda z ciebie sztuka :) .Twoja walka o swój kawałek ziemi jest imponująca. Nie ma takiej możliwości, żeby sie nie udało-na pewno znajdziesz taka działeczkę, ze będzie najpiękniejsza z tych wszystkich i najtańsza z możliwych :) . Twój upór będzie wynagrodzony-czuje to po kościach.

Napisz mi czy udało ci sie w końcu załatwić kredyt i w jakim banku?

Jeśli wspomniałaś o tym to przepraszam ,ze mi umknęło.

 

Południe pozdrawia Północ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lucyna1 :D Kredytu jeszcze nie załatwałam z tej przyczyny, że nie ma na co :cry: Działki znaleźć nie mogę. Ale po rozmowach z narazie dwoma bankami szansa na jego otrzymanie jest realna :D Oby tak się stało :roll:

Dzięki za wsparcie. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wdzięczna Brazo.

Tak sie składa, że też będę budować Wdzięcznego, tyle tylko, że ja już mam działeczkę ( w spadku po babci). Jak czytam Twój dziennik to mnie szlag trafia, że człowiek chce a nie może, :evil: ale tyle juz wsadziłaś w to nerw, zaangażowania, ale i serca, że musi Ci sie to udać. Gorąco w to wierzę i trzymam kciuki coby działeczka była debeściarska. :D

I jeszcze tak na marginesie, czy Klincia Wysłała Ci zdjęcia? Pytałam sie już o to na forum wdzięcznego, ale tam ostatnio nie zaglądałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edmar07. Cieszę się bardzo, że jest więcej Wdzięcznych w naszym pięknym kraju. Dziękuję za słowa otuchy.

A odpowiadając na pytanie, niestety, Klincia się wyłamała :cry: Nie dostałam zdjęć. I właśnie miałam zamiar wejść do tematu Wdzięcznego i przypomnieć Jej o sobie, co też za chwilę niniejszym zrobię :D

Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowaniu. Nie zauważyłam, czy piszesz dziennik? Chętnie bym poobserwowała Twoje zmagania :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nie zauważyłam, czy piszesz dziennik? Chętnie bym poobserwowała Twoje zmagania :oops:

Może się zdecyduję, choć wielu szczegółów już nie pamiętam, bo całe to zamięsznie wokół budowy trwa jakieś 5,6 lat i nie chciałabym się gubić w zeznaniach. :lol: :oops: Ale pomyślę pomyślę...

Myśl..... :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myśleć za dużo tylko DZIAŁAĆ :)

Też się zabieraj do roboty :D Oglądałam te Twoje cuda na stronie. Piwniczki takie, że wolę się Wam nie narażać, nie chciałabym w którejś wylądować :) Ale wino i ogórki będą się miały świetnie :D DZIAŁAJ Anoleiz, działaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no właśnie zauważyłam, że mi się wpisałaś, a coś nam się komentarze pokiełbasiły :oops:

no i nawet nie wiem co sądzisz oprócz tego że słów brakło :oops: :)

pewnie założę i będą dwa... jeden na stronie naszej i zdublowany pewnie tutaj :)

tylko tfu tfu tfu niech ja podpiszę w końcu umowę notarialną... bo na razie, to

jakoś tak nie wierzę że się uda

znaczy tak po cichu gdzieś w środku ...

bo tak to oczywiście że uda się wszystko...

no ale się zaplątałam :)

ale chyba wiadomo o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no właśnie zauważyłam, że mi się wpisałaś, a coś nam się komentarze pokiełbasiły :oops:

no i nawet nie wiem co sądzisz oprócz tego że słów brakło :oops: :)

pewnie założę i będą dwa... jeden na stronie naszej i zdublowany pewnie tutaj :)

tylko tfu tfu tfu niech ja podpiszę w końcu umowę notarialną... bo na razie, to

jakoś tak nie wierzę że się uda

znaczy tak po cichu gdzieś w środku ...

bo tak to oczywiście że uda się wszystko...

no ale się zaplątałam :)

ale chyba wiadomo o co chodzi :)

Wiadomo :D

Ja też pluję przez lewę ramię - tfu, tfu, tfu i no ... trzymaj się :D Musi się udać - no bo dlaczego nie :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wierze mocno że się uda... tylko czasem mi się zdaje że poprostu za chwile się obudzę i ... okaże się to pięknym, ale tylko snem...

:D

Ty już przestań krakać i marudzić :evil: Będzie oki, bo innej wersji nie przyjmuję do wiadomości :x Ja chcę oglądać i podziwiać wnętrza tego cudu i nie przyjmuję żadnych tłumaczeń 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...