Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Sa w sprzedaży nasiona na tasmie, wtedy nie trzeba przerywać. Ja też mam opory przed wyrywaniem małych roslinek dlatego jak uda mi sie takie dostac to kupuję.

Obecnie w warzywniku wzeszła mi rzodkiewka i koperek, reszta czeka jeszcze w ziemi albo jak fasolka jeszcze nie zasiana. Ciekawe czy w tym roku też mi wzejdą samosiejki pomidorków koktajlowych. W tamtym roku mialam ich zatrzęsienie i jak chwasty musiałam przerywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja nie mam jeszcze nawet ziemi przekopanej, żeby sobie mini warzywnik założyć. Wiecznie jest coś ważniejszego do zrobienia :cry:. Na dodatek ten mój małż to ma te wolne weekendy tak rzadko, że chyba w końcu wynajmę sobie kogoś do przekopania. Wczoraj miał wolne :p i co z tego :mad: przecież nie będę robiła w ziemi w niedzielę, bo mnie wieś na widłach w końcu rozniesie :bash: żywego ducha dookoła nie było. Zrezygnowani poszli my do domu. A że w domu roboty jeszcze od groma i ciut ciut to się zabraliśmy za gniazdek montaż. Caaaaała niedziela nam zeszła, bo pan elektryk takie długie przewody pozostawiał, że się gniazdka w puszki zmieścić nie chciały :bash:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sipatka, ja mam łatwiej, w lesie to mnie nie widzą, ale i tak pewnie miałabym gdzieś opinie co i kiedy wolno mi robić - no tak już mam. Jak mnie nastrój na robotę najdzie to żadna siła mnie nie powstrzyma:wiggle: Sama kopię - taka mocna jestem - ciekawe tylko, czy mój kręgosłup ma podobne zdanie ... po zastanowieniu stwierdzam, że przypuszczam, że wątpię ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

sianie pietruszki do skrzynki

posiać do gruntu a co wyrośnie przed upływem trzech tygodni

wyrwać, to są napewno chwasty, chyba, że się sieje w tym

samym rządku trochę rzodkiewki żeby było widać gdzie powinna

wyjść pietruszka.

Zamiast rzodkiewki można też rzeżuchę wysiać .... prędzej wzejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym coś sugerowała albo coś, ale jeśli się nie pochwalę, to pęknę ...!!!

 

Takie cudo dostałam dzisiaj od Córci i Szanownego! Konspirację to każdy Polak chyba z mlekiem matki wysysa, bo w najśmielszych marzeniach takiej niespodzianki się nie spodziewałam!

Zdjęcie1631 [640x480].jpg

No jak tu Ich nie kochać???!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...