Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Na schody pomysł też mam, ale nieco mniej pracochłonny, będą płytki jeno bardziej gustowne. Taras też trzeba zrobić, w końcu przydałby się schodek pod drzwiami tarasowymi, bo ani chybi w niedługim czasie sama sobie zęby wybiję wychodząc lub wchodząc ... O kamieniach myślałam, ale to wydaje mi się bardziej skomplikowane ... chyba, żeby nie, wtedy zmienię sposób myślenia.

Roślinki wykopałam, niektóre wrócą na miejsce ale już między kamiołkami - może zielsko z lekka spasuje ... Na razie nie mam weny, bo mi katar inteligencję obniżył!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dodam jeszcze, że na taras chcę takie coś: http://www.opocznoplytki.pl/c/206/real-stone-opoczno-plytki-podlogowe.html

 

Byłam dzisiaj ze znajomymi w mieście oddalonym o 22 km i nabyłam sobie drogą kupna takie dwa małe cuda:

Zdjęcie1739 [640x480].jpg

 

No ładne są ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypij następne trzy.

 

No bo Ty demolujesz wszelkie przejawy stylu country - piec, bujną roślinność, drewniane płotki itp. A tu takie brązowe płytki udające dziki kamień i lampki udające naftowe...

 

Kurde - wsiowa mucha mi lata! Taka zupełnie nieindustrialna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie latają nieindustrialne żuki - mają rogi i są brzydkie.

 

Wujek Google mi podpowiedział, że styl industrialny też może być miły, o zobacz: http://projektoria.pl/tagi/styl-industrialny/

 

A w ogóle, to żyłam w nieświadomości, w jakim ja stylu żyję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostań w nieświadomości, bo ja też nie wiem. To taki kolaż. Najważniejsze, żeby Tobie się podobało. A my możemy sobie pogadać, żeby było żwawiej na forumie.

 

Pierwsza sypialnia podobałaby mi się (jako cudza), gdyby nie ten słup przy oknie. No i życia w niej nie ma. Cegieł w sypialni bym nie zniosła. Podobają mi się w dużych pomieszczeniach, salonach, holach, kuchniach, ale takie bardziej oswojone. No i lepiej nie u mnie. Najbardziej odpowiada mi trzecia, bo jest jasna i pełna światła. Ostatnia nie, bo nie lubię pomieszczeń małych i wysokich. No i te lamperie... błe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się wizja mojej sypialni. Ciekawe, kiedy zacznie sypialnia. Od kilku tygodni nie mam karnisza i niczego w oknach, bo sypialnia będzie malowana. Kiedy? Cholera wie. Teraz w góry, tydzień później pewnie Madziowe urodzinki koleżeńskie, potem rocznica komunii, wolny weekend (może pszczółkowy wypad w góry) i wreszcie Dni Niepołomic (występ Pszczółek). A potem będzie czerwiec.

Może w tygodniu się zabiorę za malowanie. Ogródek pokonany... Chociaż pewnie chwasty wyrosną po pas, zanim wrócimy z majówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee, to ja to malowanie czarno widzę ... ale jak wpadniesz do mnie, coś Ci znajdę do malowania w zamian ...;)

 

Przeziębienie pokonuje mnie w tej chwili na całym froncie ... Idę zalegnąć .... Luuuudzieeee, jak ja nienawidzę kataru!!!!!!!!!

 

Dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tylko odpowiem Toli: na poprzedniej stronie jest kartka wielkanocna - tak kwitnie modrzew!!! Tola, powiedz, że nie wiedziałaś, jak kwitnie modrzew, no powiedz, noooo....

 

No okey - wklejam kwitnący modrzew, a co będziesz ganiać po stronach ....

Zdjęcie1659 [640x480].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie widziałam, nie widziałam,

Twego kwitnącego w realu na pewno nie i ubolewam, o!

A jeśli chodzi o katar, to przybij piątkę.

Mnie masakrują pylące drzewa i do połowy maja kichanko i smarkanko.

Ale się nie poddaję, zniosę to i Ty ten swój też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć zasmarkanym!

Postaram się nie dołączyć do Was, chociaż pogoda ponoć ma się skisić i będzie pasująca do kataru.

 

Bordowy w sypialni Depsię gorszy. Sama słyszałam. A ja mam wizję kremowo-bordową w złoty rzucik. No burdel panie dzieju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...