Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

To jeszcze tylko odpowiem Toli: na poprzedniej stronie jest kartka wielkanocna - tak kwitnie modrzew!!! Tola, powiedz, że nie wiedziałaś, jak kwitnie modrzew, no powiedz, noooo....

 

No okey - wklejam kwitnący modrzew, a co będziesz ganiać po stronach ....

[ATTACH=CONFIG]54415[/ATTACH]

 

 

Co prawda jam nie Tola ino Sipatka ale:

Nigdy w życiu nie widziałam kwitnącego modrzewia.

Moja mama ma na działce kilka drzew ale nigdy, o żadnej porze wiosny nie widziałam czegoś podobnego.

Kompromitacja zupełna - oczywiście moja kompromitacja (ale nie powiem dlaczego ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...Bordowy w sypialni Depsię gorszy. Sama słyszałam. A ja mam wizję kremowo-bordową w złoty rzucik. No burdel panie dzieju!

 

Burdel ... ale ładnie będzie :) A moja w pierwszej wersji w ogóle była bordowa ...

 

Sipatka, no widzisz, podróże kształcą, nawet tylko wirtualne ;)

 

Odwaliłam kawał dobrej roboty: po pierwsze przeprowadziłam pierwsze tegoroczne koszenie - matko, leciałam na reszcie paliwa i założyłam sobie, że ile się da tyle skoszę, a reszta poczeka na Szanownego - szlag by trafił,gdybym wiedziała ile taka franca może pracować na oparach nawet bym na nią nie spojrzała!!! Praktycznie wszystko skosiłam :eek: Po drugie dokonałam demolki (ha! jednak to moje ulubione zajęcie :)) wśród co niektórych roślinek - roślinki się na mnie wypięły, więc ja im zrobiłam "a kuku" i po trzecie dołożyłam troche kamieni wokól studni - reszta musi poczekać, przeziębienie nie odpuszcza! No do luftu się czuję, no!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazula ale wypociłaś się przy robocie to Ci minie przeziębienie;) a moje róże sztuk 2;) chociaż myślałam że nie przeżyją to jednak kurcze twarde bestie bardzo żyć chcą to pełna wyrzutów sumienia też się dzisiaj wzięłam za ich odchwaszczenie;) no to jak róże to już poszło dalej do gołej ziemi wyskubałam moją grządeczkę wiosenną z narcyzami i szafirkami a jutro sadzić bulwy będę:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, widzę, że wszyscy urządzili sobie majowy weekend bez komputera. Pierwsze znane komenty znalazłam na końcu trzeciej strony, Brazowe na czwartej i aż się boję, czy w ogóle znajdę moje.

Braza limit jeszcze ma, przynajmniej w sobotę miała, bo mi sprawdzała prognozę pogody, kiedy to nas burza chciała z gór wygonić.

 

Czytam o Waszych ogródkowych wyczynach i zaczyna mnie sumienie gryźć, bo ja sobie dzisiaj zrobiłam odbój do 11.30 Potem lecę po Magdę i biorę się za robotę. A grządki pięknie mi porosły chwastami w ten majowy weekend! Na szczęscie nie tylko chwastami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demolka z Perły nie pojechała nad morze, jeno morze przyjechało do Demolki ... tzn. goście znad morza:wiggle: Ale fajnie było!!! Całe trzy zdjęcia w dzienniku!

 

A rano spadł śnieg ... no jak pragnę zdrowia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabia ilość jakością.

 

Nadrabianie to mnie czeka ..."ruski rok" jak aborygen w lesie siedziałam. Słonica zdążyłaby się "osłonić"

Dąb mi zdębiał za oknem i net cholera wzięła. Ale nie ogoliłam bandyty. Polatałam z kompem po chałupie i znajdłam miejsce w tej czarnej dziurze gdzie mi Orange na zielono zaświeciało :wiggle:

 

Idę poczytać co się komu urodziło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...