Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie, na białą i pralkę nie wystarczy:rolleyes: Cena - w Media Expert 2380 (promocja) w internecie 2500 - nie tak źle, a i parametry ma takie, jakie mi odpowiadają. Ale cóż ... na razie tylko powzdycham, ale kiedyś ją kupię!!!

 

Wuśka, to LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, trzymam kciuki za naszą lodówkę, żeby nie padła. Bo jeżeli padnie, to tydzień wakacji z głowy będzie. A ta Twoja ładna jest. Nie widziałam takich w sklepach ani na ceneo. Może w wolnej chwili sobie poszukam w kolorkach naszej kuchni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cie Florek.

Prześliczna ta lodówka.

I właśnie wpadłam na pomysł coby moją tak przyozdobić ????

Ino czy ja będę umiała???

A wogóle to się przymierzam do zakupu w niedalekiej przyszłości kuchenko-piekarniko-zmywarki. Albowiem......

Kuchnia moja łódzka jest tak mała, że ledwie się tam cokolwiek mieści. A marzy mi się zmywarka. To se kupiem takom co ma wszystko w jednym pudełku.

Ale i tak będę musiała nowe meble do kuchni kupić żeby ją zmieścić bo ma szer. 60 a obecna kuchenka 50.

A wszystko to przy okazji remontu totalnego łazienki zaplanowanego na przyszły rok - zaraz po otrzymaniu przez małżonka premi rocznej i nagrody jubileuszowej. Całe szczęście, że ta łazienka jest jeszcze mniejsza od kuchni to kasy MOŻE wystarczy. Oczywiście tylko wtedy, gdy będziemy robić sami (oprócz hydrauliki - bo się na tym absolutnie nie znamy).

Za sto lat skończymy :rolleyes: chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sipatka, z lodzi jesteś? :)

A poza tym nic nie zrozumiałam. Kupiłaś czy zamierzasz? Piekarnik z mikrofalą to już widziałam ale jeszcze zmywarka do tego??? W jednym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sipatka, z lodzi jesteś? :)

A poza tym nic nie zrozumiałam. Kupiłaś czy zamierzasz? Piekarnik z mikrofalą to już widziałam ale jeszcze zmywarka do tego??? W jednym??

 

Jasne, że z Łodzi. I to na dodatek z tej samej dzielnicy co i Ty.

A co się tyczy reszty - to zamierzam.

Zarówno zamierzam remont łazienki i kuchni jak też zakup kuchenko-piekarniko-zmywarki firmy candy (bo tylko ta firma taki kombajn produkuje).

Pozdrawiam serdecznie - łodziankę.

Pozostałe towarzystwo jak najbardzej też - POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralkę zamówiłam, Elektroluksa - zmywarka się sprawdza to idę za ciosem:rolleyes: Porządki robię, znowu ktoś mi śmieci nawrzucał na podwórko, wiecie może kto????

 

Mieczyki wschodzą!!! No wzruszam się co i rusz - a rzodkiewka jaka dobra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja francowata rzodkiewka rosnie tak powoli, jakby koniecznie chciała mi na złość zrobić. :bash:

Koperek ledwie czubeczki nad ziemią pokazał.

Majeranek siedzi jak zaklęty.

Dobrze, że choć sałata rośnie i nie pyta o pozwolenie. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko sałata i rzodkiewka się objawiły. Rzodkiewka chyba tej samej firmy, co Depsiowa, bo rośnie jakby chciała a nie mogła. Sałata przynajmniej ładny kolorek ma. Marchewka mnie zlała totalnie. Nasiona zeszłoroczne było, co by ją nieco tłumaczyło, gdyby nie fakt, że tak samo zlała mnie zakupiona w tym roku pietruszka. O selerze nie wspomnę. Buraki i koperek siałam niedawno, więc póki co się nie złoszczę na nie. A, jeszcze coś mi wykiełkowało, ale za Chiny sobie nie przypomnę, co tam zasiałam. Chyba kalafiora.

Dzisiaj za to wsadziłam nasiona dyni w... kompostownik. Nie mam na warzywniaku miejsca na dynię, bo się strasznie rozpełza, a kompostownik świeżo zasypany ziemią się marnuje. No to go wypieliłam i wsadziłam te nasionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie seler też sie nie pokazuje, buraczki mają po dwa listki, koper jeszcze troche i mozna rwac, rzodkiewka już do jedzenia - pycha, dymka kiełkuje a marchewkę a wlaściwie jej początki w wiekszości nornice zjadły. Jak sie ich pozbyć??? Przymrozki zniszczyły wiekszość zawiązków owoców truskawek więc pewnie będzie mało :( to samo z borówką.

W komentarzach wkleiłam zdjęcie mojego warzywniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nawet coś wyłazi z ziemi, ale nie pamiętam co. Chyba była właśnie dynia (córki), pietruszka naciowa i marchewka (moja). W ogóle byłam w szoku w tym roku, bo moja córka sama, nieprzymuszona skopała poletko pod zasiew. Co rok kupowała nasiona, które się marnowały z braku grządki, w rym roku skopała :jawdrop: Ale posiać musiałam ja, tak dobrze, to nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy Dobrzy Ludzie na tym przesympatycznym forum.

Właśnie popełniłem dzisiaj rano powrót do lasu.Ale żeby nie było łatwo to początek miałem uprzątnąć bałagan po wyciętych sumakach/

sporo odzyskanego drewna /,usunąć gruz zalegający przed bramą Uroczyska/ zrobiło się jakoś szerzej i czyściej/

A wieczorkiem po spełnieniu w/w obowiązków była wycieczka nad J .Komorze / Katma wymagała solidnej kąpieli/ a po powrocie zasiedliśmy do kolacji uwarzonej na ognisku.

Miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten opis nie dotyczy naciowego? Ja posiałam seler korzeniowy

to inny opis

http://uprawy.rolnicy.com/uprawa-selera/

 

przygotowanie rozsady to ponad 2 miesiące, jak ja kupowałam

to rozsada miała 4-5 listków tak do 10cm, wysiane w maju

to takie będą na początku lipca, korzeń w październiku będzie

malutki, ale naci będzie dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...