Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Noooo siemanko Ludziska Kochane:) Maksiu, ja dziękuję za rozmowę i mocno mocno trzymam kciuki za Ciebie. Cieszę się, że udało Ci się odnaleźć uroczyskowe komentarze!

 

Parę dni człowieka nie ma i już jakoweś dziwne podejrzenia ;) A ja biedny żuczek musiałam ciężko się napracować, żeby przypilnować, coby Szanownemu zapał do pracy nie minął zbyt szybko :) Paru gości też się pojawiło i znowu się pojawi ... ciekawe dlaczego zimą tak hurtowo nie przybywają ...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się wytłumaczyć dlaczego nie byłam i nie krytykowalam:

po pierwsze mialaś juz gosci,

po drugie bylismy ze znajomymi na tych motorach i nie wypadalo mi ciagnac jakis obcych dla ciebie ludzi.

Ale jak byłam w Czaplinku na kawie (obrzydliwa była niestety) to intesywnie myslalam o tobie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa w Czaplinku zamiast w Uroczysku??? Z wrażenia wpisałam w wyszukiwarkę połączeń PKP pytanie o dojazd od Depsi do Brazy i... obśmiałam się jak norka!

Oto propozycje:

1. Żary - Zielona G. - Rzepin - Szczecin - Runowo Pomorskie - Czaplinek (9 godz 46 min)

2. Żary - Zielona G. - Rzepin - Szczecin - Czaplinek (paradoksalnie dłużej, bo 11 godz 30 min)

3. Żary - Legnica - Wrocław - Stargard Gdański - Czaplinek (11 godz 32 min)

4. Żary - Forst(Lausitz) - Cottbus - Berlin Hbf - (na piechotę, 8 minut) - Berlin Hbf (tief) - Angermünde - Szczecin Główny - Czaplinek (Czas jazdy: 11:13; kursuje w okresie, 12. Cze do 31. Lip Uwaga: Dłuższy pobyt) Zastanawia mnie ta ostatnia uwaga.

5. Żary - Zielona G. - Szczecin - Czaplinek (i ta najkrótsza podróż trwa aż 12 godz i 34 minuty)

 

Hmmmm... Czy ja dojadę od Depsi do Brazy z dziećmi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód to ja mam, kierowcy brakuje, bo Andrzej będzie musiał wrócić do pracy.

 

Z Wrocławia są sensowniejsze połączenia, a przez Wrocław Andrzej będzie jechał do domu. Tylko jak ja wytrzymam tyle godzin z trzema potworami w pociągu??? No i jakiś aktualny rozkład PKS muszę znaleźć, coby ze Szczecinka do Czaplinka albo nawet Czarnego od razu dotrzeć.

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)wpisałam w wyszukiwarkę połączeń PKP pytanie o dojazd od Depsi do Brazy i... obśmiałam się jak norka!

Oto propozycje:(...)

Mnie podobne propozycje znajdowało :). Gdybym pojechał pociągiem, to dłużej chyba trwałaby podróż niż sam pobyt u Depsi :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...