Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O matko jedyna !!!

Poczytałam o tych dojazdach pociągami i mnie normalnie rozłożyło na obie łopatki !!!!

To jakaś paranoja...

Pociągami nie dojedziesz, autobusy ograniczyli do jednego na dobę, tramwaje w mieście są nieopłacalne i likwidują, autobusy miejskie w korkach kisną !!!

No normalnie tylko miotły nam pozostają :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agdus: a kiedy Ty chcesz jechać do Brazy? Bo jeśli nie tak już jutro to może mógłbym pomóc...

pozdrawiam

m.

Znaczy że co? Przyjedziesz do mnie i zabierzesz je do Brazy? :lol:

Byłoby super, gdybyś przyjechał! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy że co? Przyjedziesz do mnie i zabierzesz je do Brazy? :lol:

Byłoby super, gdybyś przyjechał! ;)

 

No niestety DPSiu, aż tak dobrze to nie, ale myślałem raczej o końcówce podróży, skoro Agdus wybiera się z Wrocławia to spokojnie dojedzie w 5 godzin do mnie, a ja te ostatnie 100km mógłbym już ich podwieźć, wszystko tylko zależy od terminu...

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ale kiedy ona ci to odda? :rolleyes: Lepiej znajdź i spruj jakiś znoszony pulowerek. Do pierwszych przymrozków zdążycie na drutach dodatkowy komplet zrobić.

Ja myślę, że jednak prędzej oddam niż zrobię na drutach. No ewentualnie szalik to bym mogła, ale szalików nie lubię nosić, to i po co?

 

O matko jedyna !!!

Poczytałam o tych dojazdach pociągami i mnie normalnie rozłożyło na obie łopatki !!!!

To jakaś paranoja...

Pociągami nie dojedziesz, autobusy ograniczyli do jednego na dobę, tramwaje w mieście są nieopłacalne i likwidują, autobusy miejskie w korkach kisną !!!

No normalnie tylko miotły nam pozostają :rolleyes:

W Krakowie nie likwidują tramwai i właściwie to jedyne sensowne rozwiązanie, żeby w korkach nie stać. Autobusy mają gdzieniegdzie wydzielone pasy i tam rzeczywiście pomykają. A mieszkańcom podkrakowskich miejscowości chcą życie "ułatwić" i zakazać wjazdu do miasta busom. Trzeba by się przesiadać na obrzeżach w tramwaje i autobusy. Oczywiście busiarze cen nie zmienią, więc trzeba będzie doliczyć cenę biletu miejskiego. I wtedy zacznie się opłacać dojeżdżać samochodem, co zatka miasto całkowicie. Póki co, straszą tymi pomysłami. Ciekawe, kiedy przejdą do czynów. Na razie tylko autobusy podmiejskie kończą kursy na peryferiach.

 

Albo hulajnogi.....

Hulajnoga fajna rzecz! Ale rower szybszy.

 

No niestety DPSiu, aż tak dobrze to nie, ale myślałem raczej o końcówce podróży, skoro Agdus wybiera się z Wrocławia to spokojnie dojedzie w 5 godzin do mnie, a ja te ostatnie 100km mógłbym już ich podwieźć, wszystko tylko zależy od terminu...

pozdrawiam

m.

 

Do Brazy będę się przebijała drugiego albo trzeciego lipca. Nie śmiem jeszcze się cieszyć, ale fajnie by było... Tylko że nas będzie cztery sztuki, w tym dwie "fotelikowe" (no, "podstawkowe" właściwie). A w te pięć godzin to dokąd właściwie mamy dojechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz Braza, ze nasza (własciwie to juz nie nasza) Zytka sie własnie ożrebiła? W piatek jedziemy zobaczyć młodą klaczkę, jest podobno sliczna, kasztanowa. Ta małpa nie dopuszcza nikokogo do żrebaczka co mnie wcale nie dziwi z jej charakterkiem:yes:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Braza w Perle Bałtyku, ale zostawiła mi grafik prac do wykonania.Sprawdzi po powrocie!!!

Mam min zrobić ścieżkę do bramy coby goście nóg nie moczyli w trawie,oczyścić teren przed świerkiem, i zacząć prace wykopaliskowe pod przyszłą drewutnię.Szczęśliwie słońce wschodzi o 0400 to może jakoś się wyrobię z planem.

Miłego popołudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...