Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I słusznie, Sipatko, w końcu nawet chłopu od czasu do czasu trzeba pomóc w pracach domowych :lol:

Mojny też ciemiężony.

Razem z Dziadkiem wczoraj do 2 w nocy rozbierali świnię małą taką.

Obie z Babcią oświadczyłyśmy zgodnie, że nie tkniemy "tego" nawet widłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie.

Nie jest tak źle z tym ciemiężeniem.

W tym co robię znajduje sporo przyjemności szczególnie kiedy widać efekty

Zmodyfikowałem trochę plany Brazy, bo niestety powstało małe opóźnienie z powodu intensywnych prac wykopaliskowych na terenie przyszłej drewutni.

Szczegóły w dzienniku za kilka dni.

Miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja myślałam, że zorganizowałam swojemu obóz pracy ... a tu proszę ! Wszystko w normie znaczy.

 

Szanowny uciśniony i "zaorany" od świtu do nocy

Agdusiowy z rozpaczy gładzie gładzi ... Agduś się już gładzić nie pozwala ...chyba ...

Z Sołtysem jeszcze gorzej ... świnie musi rozbierać biedak. Depsia się nie da ani pogładzić ... ani rozebrać ... Sołtys - trzymaj się biedaku ( tylko nie dziadka na litość ! )

Sipatkowy pobił rekord - wogóle się zepsuł ... na amen ... Na siłownię poszedł się dobić ...

 

Jamles ratuj się chłopie bo jeszcze nie wiadomo co Wuśka wymyśli ...ale możesz togo nie przeżyć !

 

( Właśnie ciężko pracuję :p mogą mnie cmoknąć ... przedłużą mi umowę do końca roku - "nie bede sie urabiać" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, chyba Jezysia na chwilę w dawniejszym kształcie się nam objawiła! :lol:

Braza, czy Ty długo jeszcze będziesz się ukrywać?

Szanowny - skro masz frajdę w tym, co robisz, to odpadasz z ciemiężonych, poza tym chyba składek nie zapłaciłeś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Razem z Dziadkiem wczoraj do 2 w nocy rozbierali świnię małą taką.

...

... o żesz ... szkoda, że wcześniej nie wiedziałem :( ... pewnie bym przyleciał do tej smakowitej rozbiórki

 

W ciemiężeniu sprawie ... My Ciemiężeni przez Was Niecnoty, zapewne cierpimy na pewną odmianę przypadłości zwaną masochizmem intelektualnym :) ... gdyż jak tu nie odczuwać przyjemności w ciemiężeniu nas przez tak kochane Istotki, zadania wykonywane na Wasze "prośby" są jak wyzwania dla "błędnych rycerzy" ... może to kompleks oczadziałej "zakutej pały" ? :) ;) (pod warunkiem oczywizda, że znacie granice tegoż ciemiężenia) ;)

 

Tak więc Szanowny, proszony jest do stawienia się w stosownym "wewontku" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, chyba Jezysia na chwilę w dawniejszym kształcie się nam objawiła! :lol:

 

Yyyyy z tymi kształtami to nie do końca ... :sick:

Cosik ewoluowały ostatnio i to w niewłaściwym kierunku.

Buty zapinam to mnie się poranna kawa cofa ...znaczy ...brzuch przeszkadza ...

Sama nie wiem czy ze zgryzoty tak opuchł ... bo wygladam jak te biedne dzieci z Etiopii

 

A net to mi tak "szaleje", że modem za oknem wisi. Tylko czekam kiedy się odczepi i do rynny wpadnie - bedzie pozamiatane ...

 

Czasem się napłodzę jak Chmielewska jaka ... i wp...u ( ups :rolleyes: ) ... wszystko pooooszlo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... może jakoś w przyszłym roku :( ... tylko inaczej muszę sobie trasę z Berlina zorganizować, co bym więcej czasu miał :)

Ooo, to, to - słuszny kierunek obierasz, tak trzymaj! :lol:

 

Jeżysia - jak tak miałam, to każdy spłodzony dłuższy post kopiowałam do pamięci komputra, żeby nie zeżarło.

I to było bardzo pomocne. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...