Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No!

Chociaż wyobraźnię mam bujną... Żebyście tak posłuchały naszych wizji, które snułyśmy razem rozłożone na leżaczkach przed domem (wściekle niewygodnych leżaczkach - dodam)... Aż dziecka przyleciały do nas z pytanie, co piłyśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę waszej wyobraźni - wizje Brazo-Agdusiowe (w kolorze):

415.JPG

 

A ja was nadal podziwiam za tą dyscyplinę i determinację - postanowiłyście energię oszczędzać i nic was nie było w stanie od zamiaru tego odwieść, nawet wściekle niewygodne leżaczki!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuuużo bym dała za ich widok w takiej charakteryzacji.

Agduś widziałam jako kobietę pierwotną i w innych różnych ciekawych stylizacjach (łącznie z suknią królowej Bony!), więc łatwiej mi ją sobie wyobrazic.

Ale Braza??? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczysko. Basen kryty takim przesuwanym dachem, co to wygląda jak tunel foliowy. Oczywiście z wentylacją i podgrzewaniem, żeby w gorszą pogodę można było korzystać. Nad basenem ratownik. Niezłe ciacho! Na szczęście wystarczy jeden, bo się z Brazą w pełni zgodziłyśmy co do jego cech wyglądu tudzież innych walorów. W basenie dzieci sztuk cztery, nieabsorbujące, bo zajęte sobą i bezpieczne, bo pod opieką ratownika. My na tarasie. Wygodne leżaki i łóżka do masażu. Oczywiście przy nas specjaliści od wszelakich przyjemnych i relaksujących masaży. Też przystojni. W pogotowiu czeka kosmetyczka (manicure, pedicure i wszelkie zabiegi na gębę oraz ciało) z pełnych rynsztunkiem. W kuchni oczywiście kucharz. Też przystojny, bo nam podaje do stołu (z kelnera zrezygnowałyśmy).

A zaczęło się od kremu brulee z proszku zakupionego w Biedronce i wykonanego przez Weronikę oraz pochłoniętego przez nas (starałam się nie myśleć, jakiej chemii musieli dodać do cukru, żeby się sam skarmelizował na kremie w ciągu 10 minut).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszszeeee, ależ to piękne wizje .... nawet wściekle niewygodne leżaczki mi nie przeszkadzały je snuć, to fakt .... Sataniści i mohery ramię w ramię ... ta wizja do takich łez nas doprowadziła, że o mało się nie odwodniłyśmy, nie wspominając oczywiście o latoroślach wielce zaniepokojonych stanem naszym psychicznym ...

 

Yeti, skąd Ty wytrzasnąłeś nasze zdjęcie!!!!?????

 

Zapaski nie mam ... szkoda, cholera ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcie, ocenimy.

...

... w miarę świeże fotki to DePeSia ma w swym archiwum ;) szczególnie takie jedno ... "w ukwieconym kapeluszu" :lol2:

Zresztą kiedy tylko mnie zobaczyła, natychmiast "z obsługującego" stałem się "obsługiwanym" :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...