Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Wyrywaj! Tylko pamiętaj - czegokolwiek by nie powiedzieli, żądaj podstawy prawnej! I niech Ci to piszą własnoręcznie! (zabandażuj sobie prawicę na wszelki wypadek, że niby pisać nie możesz). Biurwy rzucają jakieś pomysły z sufitu wzięte i zatyka je, gdy ktoś chce podstawy prawnej.

 

To nie ja :oops: , to świniak...

 

Będę pisać, nawet jak trzeba, to w marmurze wyryję - podobno twardy to wszystko przetrzyma :D

A ja właśnie jestem ...."biurwa" :cry: Myślałam, że troszkę zmieniło się podejście do urzędników :roll: bo w moim urzędzie bardzo zmienił się sposób obsługiwania klientów :lol: i to na lepsze :lol: :oops:

Bobowa, ja Cię bardzo przepraszam, ale Ty chyba nie jesteś "biurwa", tylko urzędniczka. U nas w urzędzie gminy to aż przyjemnie coś załatwiać. Ludzie mili, kompetentni, petentów traktują jak ludzi! No sama radość!!! Za to w urzędzie powiatowym... czarna rozpacz i głęboka komuna! Od drzwi się czuje, że się biurwom przeszkadza, traktują ludzi jak istoty niższego gatunku i okazują pogardę na każdym kroku.

Agdyś no coś Ty ja się nie gniewam ale swoją drogą to myślałam, że biurwa to to samo co urzędniczka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale ranne ptaszki :D Witanko :D

 

Moja rodzinka niedługo będzie w domku to i zlazłam z tej mojej nocnej grzyndy! Wczoraj jeszcze było trochę śniegu, dzisiaj juz mniej to śnieg przypomina :-?

 

Romciu, gdzie Ty się znowu podziewałeś????

 

A a propos zaginionych w akcji: czy ktoś widział Anoleiz?????!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romciu, gdzie Ty się znowu podziewałeś????

 

A a propos zaginionych w akcji: czy ktoś widział Anoleiz?????!!!!!

 

Braza chyba przesadziłaś z tym komentarzem do mojego zdjęcia w gębach :lol:

Popadał śnieg, zasypało antyne i nie ma nyta w domu :cry:

 

Ja przesadziłam :o A czy to ja nazwałam Cię "ciachem" :o :wink:

 

Odkop tom antyne :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyna na dachu

Znajdz takiego odważnego co tam wlizie i ją odkopie

 

 

Na mnie nie licz :wink: A na marginesie: od groma tego śniegu macie, u mnie tylko jakieś pobielone wszystko jest :-?

 

Avatar :D Konik poszedł na chwilę do stajni, szepnął, że ma dość już tego przeżuwania :wink:

 

Strona się znowu zbiesiła :evil: Ten mój konik jest z http://www.avatarki.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyna na dachu

Znajdz takiego odważnego co tam wlizie i ją odkopie

 

 

Na mnie nie licz :wink: A na marginesie: od groma tego śniegu macie, u mnie tylko jakieś pobielone wszystko jest :-?

 

Avatar :D Konik poszedł na chwilę do stajni, szepnął, że ma dość już tego przeżuwania :wink:

 

Strona się znowu zbiesiła :evil: Ten mój konik jest z http://www.avatarki.info

 

Sniegu Ci u nas dostatek. Rayzel chyba do roboty nawet nie dojechała bo się nie odzywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...