Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Nie wiem, czy mogę pokazać to w ukwieconym kapeluszu... :lol2:

I w ogóle, to nie zawstydzaj mnie, jeszcze tego brakowało, żebyś Ty u mnie był "obsługującym"! :rotfl:

Jak kiedyś do Ciebie przyjadę (jak będę bogata! ;) ), to wtedy Ty będziesz "obsługującym"... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Stare jeszcze dycha, ale już ledwo ... Zlot obejrzałam tylko częściowo - przejechało jakieś 30 motocykli ... no, efekt piorunujący, szczególnie dla uszu :yes: Szkoda, że Was nie było, pogadalibyśmy ....

 

Jamles ... Ty chopie se bruździsz, oj bruździsz!!!! Doceniłeś mnie chociaż?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberciu, miło Ciebie znowu czytać i oglądać :yes: Córcia pozdrowiona!!

 

Do autka mógłby ktoś jeszcze dorzucić nową lodówkę ... tak przy okazji ...

 

no Koooooooochana ... widze, ze zaczal sie koncert zyczen :D W temacie lodowkowym czuje sie akurat zaspokojona. W lutym dostalam takowa, wraz z nowka-sztuka piekarnikiem, indukcja, okapem i zmywara :lol2: Moze dlatego tak sie rozbestwilam i na nowe autko czekam ... i tak sobie jeszcze dluuuuuuugo poczekam ;) Baaardzo dlugo :(

 

Agdus, pisz do Sw. Mikolaja :-) Ma jeszcze pare miesiecy na wypchanie wlasciwego worka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech spłaci nam kredyt. Co to dla Niego. Oczywiście oprócz lodówki i pralki.

... jeżeli masz we "franciszkach", to tylko może pomóc ten "mały mikołajek" (ten, co to, nie prowadzi jeszcze kampani wyborczej a tylko informuje społeczność skołowaną) :rolleyes:

... może prócz pralki i lodówki jeszcze coś dorzuci :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...