Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Nie chciałam głośno tego mówić ... ale ja też zachłanna nie jestem, skądże ...!!!

 

Skosiłam trawnik! Wzięłam się za poprawianie tego, co skopałam (w ramach szukania sobie zajęcia) i ... nic mi się już nie chce!!! Aaaaa, rano poszłam z psuką na spacer i przyniosłam kurki - nawet sporo!!!

 

Idę odpocząć :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tyż kosiłam, Skosić wszystkiego nie dałam rady, to fizycznie niemożliwe w mniej niż kilka całych dni cięgiem.

Po kurki nie byłam, bo robiłam dżem z cukinii i syrop jabłkowo-miętowy, zajęta byłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurcze, jak mi było dobrze...!!!! ... tak mi było dobrze ...!!! ... I co???!!! Wzięli i pojechali ... a przecież nie mówiłam, że jest mi za dobrze!!!!!! Prosiłam ... błagałam ... mało brakowało, a położyłabym się pod bramą jak ten Rejtan ... i nic!!!! Nie mają serca te Futrzaki, a właściwie to mają, ale z kamienia!!!!!:bash::confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marchewki nie ma, bo się na nią wypięłam w tym roku w odwecie za wypięcie się na mnie w ubiegłym, ale pietruszka jest - jedna duża, a druga mikra. Nie mam pojęcia od czego to zależy...

 

Futrzaki będę lżyła, bo wyjechały, o!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyjemy! jestesmy w Zagrzebiu. dorwalam sie do dziwnego kompa i godzine stracilam na zalogowanie sie w poczcie. w dodatku klawiatura jak w maszynie do pisania! dogadac sie nie moge! swoich komentow nie szukam nawet, bo mi sie czas skonczy yanim je odkopie, wiec pisze w pierwszych znajomych.

Budapeszt piekny ale meczacy. znalezlismy fajne pole namiotowe calkiem tanie i zwiedzalismy cale 3 dni.

Zagrzeb calkiem mnie zauroczyl! piekne miasto, zadziwiajaco cicha starowka, urocze kawiarenki a muzeum sztuki naiwnej fascynujace. jutro jedziemy nad jeziora plitwickie, pojutrze je zwiedzamy, a popojutrze nad morze. tutaj pogoda fajna, nie ma upalow, ale nad morzem jest 30 stopni!!! strach sie bac!!!

dzisiaj w zoo ogladalismy przedstawicieli tutejszej fauny tych mniej sympatycznych zygzakowatych tez. mam nadzieje, ze dzieci nie zapomna patrzyc pod nogi. ja na pewno nie!!!

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurcze, jak mi było dobrze...!!!! ... tak mi było dobrze ...!!! ... I co???!!! Wzięli i pojechali ... a przecież nie mówiłam, że jest mi za dobrze!!!!!! Prosiłam ... błagałam ... mało brakowało, a położyłabym się pod bramą jak ten Rejtan ... i nic!!!! Nie mają serca te Futrzaki, a właściwie to mają, ale z kamienia!!!!!:bash::confused:

Taaa, no pewno... z kamienia... To może dlatego z takim ciężkim sercem nam się wyjeżdżało...

Twoje szczęście, że urlopy mają to do siebie, że się kończą, bo byś się nas już nie pozbyła:p.

Jak ty masz tam fajnie! Normalnie raj! Cisza taka, że poranne pukanie łap Katmy i Jej Drapieżności po podłodze brzmią jak łomot i już o jakiejś 11:00 spać nie dają;).

Oj ciężko nam teraz wrócić w szarą codzienność: nikt nie pyta co 5min co chcemy do picia, nie ma kto w kominku napalić (ba, nawet kominka nie ma!), a dzieciaki nie mają z kim wojny na poduszki toczyć:(. Ech, szkoda gadać - u ciebie nawet gdy za oknem siąpi nieustająco, to wewnątrz cały czas pogodnie i słonecznie.

Całe szczęście, że są w pobliżu Pchełki i nas z tej rozpaczy i nostalgii w niedzielę ratowali:rolleyes:

Brazula, dziękujemy za gościnę i cierpliwość

(no i przepraszam, że robota nie skończona:oops:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarze jedne... Wczasują sie wszystkie...

Ja też pojadę na urlop!

Zimą... :rolleyes:

 

Agduś, dobrze, że napisałas, bo już się przestraszyłam, że wróciliście tak szybko!

Dobrze, że czas fajnie spędzacie, trochę odpoczniecie od tej szarugi tutaj.

Mam nadzieje na długie i interesujące wpisy na blogu po Waszym powrocie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetuś, gadałeś Futrzaku, że nie wysiadacie z auta i ja cały czas wodę na tę Waszą śmieszną kawę gotuję!!!! Trzech pensji Wam nie wystarczy żeby za energię zapłacić!!!!!!:no:;)

A robotę skończysz, jak na kawę wpadniecie - aktualnie znowu zaczęłam energię oszczędzać :rolleyes:

 

No i dziękuję Wam bardzo za ogrom pracy jaki włożyliście, szczególnie Pani Yetusiowej buziaki przesyłam bo dzięki Niej mój ogródek, warzywnym zwany nie wiedzieć dlaczego, można światu i ludziom pokazać!!! A derenie i reszta krzaczastego towarzystwa mają się dobrze!!

 

Jeżysia, no mówię Ci, ależ Cię obsmarowali!!!!! Nic, tylko jechać, poznawać i buzi dawać takiemu dziwolągowi, jak Ty http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/183.gif (albo Ty przyjedź, ja mało mobilna jestem...)

 

Sipatka, nie roń łez i nie marudź tylko dawaj w te strony gepardzim pędem!!!!

 

Agduś, matko jedyna patrzcie pod nogi bo zygzaki to ładne są na malunkach tylko i wyłącznie!!!! Taki zygzak to ponoć straszliwie sssssyyyyczyyyyy i żeby tylko ...!!!

 

Depsia, zimą u mnie tyż piknie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...