Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Przyszłam się przywitać.

Korzystając, że jestem w delegacji czytam namiętnie wasze zmagania.

Kawa Gevalia mówisz? Ja po wizycie w Sz. zachorowałam na ser Cheddar. Próbowałam wszystkie czedary w Polsce - to nie jest to, tamtego smaku nie zapomnę do końca życia...Kawę Gevalia kupiłam, a jakże - tylko że zrobiłam błąd i zmieszałam ziarna z inną kawą. Znaczy się się małż to zrobił. Wysypał ziarna do ogromnej puszki, w której były ziarna Tchibo bodajże, więc nic nie mogę powiedzieć o tej kawie;)

 

Mam pytanie - a co z tym psem Baszą? Jak to się skończyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo dobra Yetuś, a mógłbyś rozwinąć ten skrót .... nie żebym naciskała, absolutnie ....

 

Cześć Natalio, miło mi Cię gościć:) Gevalię nauczyłam się doceniać już wcześniej, znajomi kupowali na promie, sama wypróbowałam kilka rodzajów tej kawy w Szwecji, ale czerwona podchodzi mi najbardziej.

Z Baszą nie wyszło, został u nas dog poprzednich właścicieli, nie mogliśmy wziąć trzeciego - niestety, Mocart odszedł od nas w ubiegłym roku ...

 

Kody aktywacyjne działają, trzeba tylko mieć mocną wolę

 

Łosiczko - wymiękłam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAL to taka namiastka DALa. Coś tak, jak ten basen Łośki zamiast basenu Depsi.

U nas dzisiaj upalnie jak ... jak u nas, musielim z Mojnym pod wieczór do basena wleźć, bo nie szło wytrzymać. :cool:
To siem nazywa luxus... Ja to se basen jeno podstawić mogie...;)

Poproś, żeby ci ktoś zamiast ciebie go podsunął, to też trochę luksusu zaznasz:lol:

 

(MAL: M=moment)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff! Nadrobiłam zaległości w czytaniu! I już wiem, co to DAL. Aktywuję go, a jakże, ale jeszcze nie teraz. Póki co mam górę prania w łazience i chwasty w ogródku. Bałagan w spiżarce i początek roku szkolnego. Za to chałupa aż lśni - Teściowa nie wytrzymała i podczas "dyżuru" pomyła okna, posprzątała nawet w takich kątach, w które ja nie zaglądam dla zdrowia psychicznego. Wdzięczność moja jest wielka! Trochę mi głupio, ale ten typ tak ma - nie wytrzymałaby bez pracy. A tej nasz dom dostarcza w nadmiarze nawet.

 

Braza, zmieniaj wystrój w tym tempie, a któregoś razu uroczyska nie poznamy i zawrócimy spod bramy zdziwieni, że Hołowczyc nas w obce miejsce poprowadził! Jak Ci idzie załatwianie "dyżurnych" na święta i Sylwestra? Pamiętaj, że plany są ustalone na zicher i możliwości zmian nie ma! Stolik u Słodkiego Wencla zarezerwowany, instruktor na oślej łączce umówiony, narty w wypożyczalni zaklepane i orkiestra na bal sylwestrowy zamówiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju, Agduś, dobrze że Was te zygzaki nie dopadły!!!!!!

Uroczysko zawsze będzie Uroczyskiem - bez względu na zmiany!!!!!!

Ekipa dyżurująca na święta i Sylwka się straszliwie kurczy, zaczynam to czarno widzieć, ale trza mieć nadzieję!!!

 

Łosica, no co Ty .... ten basen mnie dobił ....:rolleyes: Odpisałam!

 

Jaką ja miała dzisiaj i wczoraj cudną pogoę - proszę tak dalej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego czarnowidzenia do wiadomości nie przyjmuję!!! Opcja niedostępna! Stawaj na głowie, daj ogłoszenie w prasie, rób co chcesz, ale od świąt do Nowego Roku macie być u nas! HOWGH!

 

Zygzaków poza zoo nie widzieliśmy. Nawet miałam nadzieję na jakieś ładne zdjęcie... Najgroźniejszym zwierzem była modliszka. Groziła nam łapkami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, wizja leżaczka bardzo mnie się podoba! :lol:

Zwłaszcza ta herbatka przy leżaczku! :cool:

Braza - bo wpierdol będzie... :evil:

 

W ostateczności zostaw dziecię i pozwól jej zaprosić znajomych na imprezkę... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, wpierdol to mało! Nie wystarczy Ci wyobraźni, żeby przewidzieć, co się stanie, jeżeli nie znajdziesz chętnych na święta i Sylwestra w Uroczysku!!! I nawet nie trać czasu na próby przewidywania, tylko skup się na poszukiwaniu chętnych!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejże litość Kobito, ten piekarnik nazywasz cudną pogodą???:jawdrop:

A za odpis dzięki :)

pogoda piękna, wreszcie powyżej 30!!

Dziś spędziłam z 6 godzin na rowerze, razem z młodą. Ja mogłabym dalej, ale ona padła.. Ta młodzież wcale nie ma wytrzymałości, mokra była, jakby ją z wody wyciągnęli, mnie się odrobinę włosy pod kaskiem spociły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, znów amatorka tropików...:jawdrop:

EZS, tak masz fabrycznie???

 

Mój Tatuś tyż ciepłolubny i wtedy gdy mnie się po plecach pot leje to mówi, że jest PRZYJEMNIE :bash:

 

Moja sister tyż w upał na Niegocinie, gdzie ani cienia wiatru nie było i wszyscy pozostali ledwo dychali, siedziała na dziobie jachtu w POLARZE i na pytanie ironiczne : "nie zimno Ci?" odpowiedziała "CIEPŁO NIE JEST":eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...