Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Agduś, jak masz takie wrażenie dotyczące biurw/biurew :oops: w powiecie to nie bój się poskarżyć komu trzeba. Ja też czasami ustawiam "koleżanki" :roll: jak sama staję się petentem

Jakby to powiedzieć...? My też ustawiamy. Ostatnio skutecznie. Większą skuteczność ma Andrzej, bo ja do tego emocjonalnie podchodzę, a on na zimno (prawnik w końcu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Streszczając: Romowi zasypało antenkę, a on ma lęk wysokości, więc jej nie odkopie. W efekcie dzisiaj nie wyjdzie z pracy, bo w domu nie ma netu, a żyć bez forum nie może. Braza odmówiła odkopywania antenki, bo goła na dach nie będzie właziła. Woli nago siedzieć na forum popijając koleje kawki. A rodzina Brazy głodna czeka na śniadanie.

Braza znęca sie nad konikem każąc mu cały czas przeżuwać sianko. Konik się znudził, zbiesił i poszedł poszukać lepszego żarełka. Nie znalazł, więc wrócił i przeżuwa. A może Braza uzależniła go jakoś od siebie? To należy koniecznie zbadać! Narkotyzowanie koników jest na pewno niedozowlone. Uzależnianie psychiczne też.

Anoleiz zniknęła, a Reyzel zasypało. Spychacz poszukiwany.

Gdzieniegdzie sypie, gdzie indziej roztopy (u mnie na przykład roztopy, a w nocy mrozik - w efekcie lodowisko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś rewelacyjne podsumowanie poranka!!!! :D :D :D

Ale się uśmiałem.

 

Sprostowanie: antena wisi na kominie do którego można tylko dojśc wyłażąc na dach oknem wyłazowym. Dachówka cała w śniegu i wejście na nią grozi szybkim ślizgiem na dół i wybicem z progu niczym Adam Małysz!!!

 

I żeby o 10 siedzieć w piżamie!!!!

Skandal :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście rewelacyjni!!! :lol: :lol: No normalnie od rana tak mi się gębausmiała, że zamknąć się nie chce.

Braza - Ty lepiej pęź to śniadanie szykuj a potem okutaj się cieplutko, bo pewnie córcia będzie na koni chciała :p

Agduś - tak trzymaj, jak trzeba ustawiać w szeregu co niektórych to ustawiaj/-cie. W końcu Urząd jest dla ludzi, a nie ludzie dla urzędu (oj chyba się zaplątałam :oops: )

Rom-ku - Ty się tu nie wymiguj śniegiem, dachem i lądowaniem a'la Małysz tylko ucz się pilnie Photoshopa. Ja też jechałam dzisiaj do pracy 40-tką ale to przez tych wszystkich co przede mną tak wolno jechali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobowa to ty pewnie za mną jechałaś:lol:

I nie pokiwałaś mi przy wyprzedzaniu :cry:

Kominek na razie jest w planach więc jak na razie kominiarzowi nie grozi upadek. A na ten komin wchodził już pan od internetu i pan od polsatu cyfrowego jakoś dali sobie radę

Tak sobie myślę....domek mój taki wysoki nie jest to zastanawiałem się czy nie lipić sobie takiej długiej rozkładanej drabiny, mógłby po niej dostać się do komina. I mi by się przydała. Ostatnio zaczęła mi przeciekać rynna i był problem żeby sie do niej dostać. Okazał się że uszczelka było włożona tylko do połowy :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jest :))

 

dzieńdoberek wszystkim

 

trochę mnie nie było, ale już się zgłaszam...

braza sorki wielkie, że się tak nie odzywam,

albo odzywam falami, jak te przypływy i odpływy ...

 

działkę sprzedaliśmy,

a z bankami nadal walczymy...

do ostatniej krwi że tak powiem

ostatnia szansa już, i jak do 15 lutego się nie wyjaśni i nie zakończy po naszej myśli,

to rezygnujemy,

bo za dużo już kasy i nerwów to nas kosztuje,

a ciągle końca nie widać :)

 

no i to by było na tyle w sumie :)

aż głupio, że to trwa i trwa i trwa...

i tylko zgrzytanie zębodołami zostaje :)

 

pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazowa mówiła, że mam do przeczytania parę interesujących postów i nie bujała!!

 

Dziękuję wszystkim na życzenia!!! To bardzo, bardzo miłe!!

Pozdrawiam serdecznie!!

 

Rom, z tym drugim komputerem do niegłupi pomysł :wink: Muszę to przemyśleć :roll: W innym przypadku pozostanie mi posmarowanie siedziska fotela butaprenem z jednoczesnym przyklejenim go do podłogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streszczając: Romowi zasypało antenkę, a on ma lęk wysokości, więc jej nie odkopie. W efekcie dzisiaj nie wyjdzie z pracy, bo w domu nie ma netu, a żyć bez forum nie może. Braza odmówiła odkopywania antenki, bo goła na dach nie będzie właziła. Woli nago siedzieć na forum popijając koleje kawki. A rodzina Brazy głodna czeka na śniadanie.

Braza znęca sie nad konikem każąc mu cały czas przeżuwać sianko. Konik się znudził, zbiesił i poszedł poszukać lepszego żarełka. Nie znalazł, więc wrócił i przeżuwa. A może Braza uzależniła go jakoś od siebie? To należy koniecznie zbadać! Narkotyzowanie koników jest na pewno niedozowlone. Uzależnianie psychiczne też.

Anoleiz zniknęła, a Reyzel zasypało. Spychacz poszukiwany.

Gdzieniegdzie sypie, gdzie indziej roztopy (u mnie na przykład roztopy, a w nocy mrozik - w efekcie lodowisko).

To streszczenie to super pomysł. Tyle tu codziennie wpisów, że brak czasu przez nie wszystkie przebrnąc. Rozumiem że to juz będzie taka tradycja :wink:

Pozdrowienia dla Szanownego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to już ja - butaprenu w domu na szczęście nie ma :wink:

 

Byliśmy w gminie....

 

... chciałam podawkowac napięcie i na tym zakończyć narazie, ale nie będę taka!!

 

Wnioski:

1) trzeba nam szukać gospodarstwa rolnego z zabudowaniami, bo ta średnia ilość hektarów to nie pic na wodę tylko ustawowa konieczność. Jeżeli chcę mieć siedlisko i na nim mieszkać - 3 ha mus!

2) owe 3 ha muszą być w tej samej gminie :-? - to zła wiadomość; troszkę lepsza - nie muszą być własne, mogą być dzierżawione, ale na większą ilość lat - co najmniej 10 i to z aktem notarialnym i wpisem do ewidencyji gruntów - no cóż :-?

3) mogę w razie "W" postawić stajnię z elementów gotowych, nikt się tego w Starostwie czepiać nie będzie.

 

Koniec wniosków!

 

P.S. Wie ktoś o jakimś gospodarstwie w okolicach Perły Bałtyku na sprzedaż :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To streszczenie to super pomysł. Tyle tu codziennie wpisów, że brak czasu przez nie wszystkie przebrnąc. Rozumiem że to juz będzie taka tradycja :wink:

Pozdrowienia dla Szanownego :D

 

Agduś!!!! Od jutra masz pewne obowiązki!!!!!! :D

 

P.S. Szanowny dziękuje i również pozdrawia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...