Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas upał dzisiaj przez cały dzień. Koszmar!

Powoli się wdrażam w rok szkolny, ale tęsknie wspominam nasze wakacyjne treningi nicnierobienia. Obiecuję za rok bardziej się przyłożyć! Już mam plan na wakacje. Powstał... w Chorwacji. Wprawdzie były pomysły wyjazdu na Grenlandię, Islandię, Alaskę, Syberię albo przynajmniej do Norwegii, ale w końcu urealniliśmy je. Uroczysko się załapało.

 

A na święta ktoś się znajdzie! MUSI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, a Depsiowo też się załapało, mam nadzieję...?

Ja się złościłam, ale teraz jestem już baaardzo szczęśliwa, bo od dwóch godzin u nas też pięknie pada! :lol:

A to oznacza podlane wszelkie zieloności a i grzybki rosnące w swoim czasie.

Yaaaay!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, jak podzieli się Andrzejowy urlop. No i od pogody - czy będziemy uciekać nad wodę przed upałem, czy w góry przed powodzią. Na razie w planach jest Malbork, Hel, Bornholm, może Dania lądowa... Uroczysko po drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś - jedź do Danii ... nie pożałujesz. Kiedyś spędziliśmy tam 3 tygodnie ...Wynajmowaliśmy domek na obrzeżach Kopenhagi od "byłego" Polaka. Telewizja po angielsku ... raj .... nawet śmieciarz udzielił mi raz instruktażu (płynnym angielskim!!!) w sprawie segregacji śmieci. Tylko trzeba codziennie daleko jeździć, aby zwiedzić dokładnie 3 wyspy. Polecam Legoland dla dzieci i dorosłych, safari - nie pamiętam gdzie ale chyba Knuthenborg, eksperymentarium i akwarium w Kopenhadze lub pod , główny pasaż Stroyed w Kopenhadze i wiele innych rzeczy o których mogę sobie przypomnieć jeśli chcesz. Porobiłem z wyjazdu pamiatkowe filmy, więc jak je obejrzę to sobie przypomnę.

A... i jeszcze jedno ... Zabierz sporo forsy :(

Edytowane przez Gwoździk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legoland jak najbardziej, na Bornholmie - fantastyczna zabawa! W ogóle wyspa jest cudowna!! No i do Danii w ogóle blisko z Uroczyska :yes:

 

Gwoździku, my nie leżakowałyśmy ... my ostro trenowałyśmy!!!!!! Normalnie byłyśmy złachane jak koń po rodeo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam i się nie chwalę!

 

Czemu nie jesteś zdziwiona? Ja jestem! Jak można było nas podejrzewać o zachlanie?! Przecież nasz trening zakładał wykonywanie możliwie najmniejszej liczby czynności i to w dodatku wyłącznie przyjemnych. Zachlewanie się samo w sobie może i bywa przyjemne (rzadko), ale trzeba myśleć perspektywicznie - z braku białoruskiej wódki musiałybyśmy chlać dostępną w sklepie za lasem, a to z całą pewnością nie skończyłoby się niczym przyjemnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię się chwalić, przynajmniej czasami ....

 

Nie jestem zdziwiona, że Nierdzewny tak właśnie odczytał a nie inaczej, jestem zdziwiona, że mógł nas podejrzewać o taką aktywność ... no cóż ...

 

Idę do dziennika i wrzucę parę zdjęć, najwyższy czas wyciągnąć te moje wypociny z otchłani zapomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Nie jestem zdziwiona, że Nierdzewny tak właśnie odczytał a nie inaczej, jestem zdziwiona, że mógł nas podejrzewać o taką aktywność ... no cóż ...

 

...

 

... nie jestem ślepy ...

 

 

...mało tego ...

 

... czasami "widzę" więcej ...niewidząc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...