Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ewa, ja nie twierdzę, że Ty szukasz spisków. Ta moja znajoma to przypadek szczególny i chyba rzadki. W sumie, to biedna jest. Chociaż fakt, że każde niepowodzenie umie zwalić na jakiś spisek uknuty przeciwko niej osobiście, jej rodzinie albo przeciwko grupie społecznej, którą reprezentuje w danym momencie. I mimo że sama zawaliła, może mieć dobre samopoczucie jako ofiara spisku. (PS Zgadnij, na jaką partię głosuje.)

Fakt, że są ludzie, jakich opisałaś. Ja uwielbiam zwyczaj mojej znajomej, która zamiast zadzwonić, wysyła smsa (bo taniej) z pytaniem, na które ja muszę odpowiedzieć. W porządku, jeżeli jakieś względy przemawiają za wysłaniem smsa w danym momencie (bo np. wie, że jestem w miejscu, w którym nie mogę odebrać telefonu), albo odpowiedź na pytanie leży również w moim interesie. Ale nie, ona pyta np. gdzie w Niepołomicach może kupić sznurek... No sorki, ale jaki ja mam biznes w wydawaniu choćby paru groszy, żeby jej odpowiedzieć? Oczywiście zaczęło mnie to denerwować po którymś razie, kiedy zauważyłam prawidłowość. Teraz "nie zauważam" smsa i czekam na telefon...

A'propos koleżanki grzebiącej po pawlaczach przypomniała mi się fajna pani wynajmująca pokoje w Zakopcu. Pani uparcie sprzątała nam pokoje pod naszą nieobecność, mimo próśb, by tego nie robiła. Ale pobiła wszelkie rekordy, kiedy postanowiła mi pokazać, jaki straszny bałagan mają lokatorzy sąsiedniego pokoju! Chciałam przedłużyć pobyt o jeden dzień, mój pokój był zarezerwowany, więc pokazała mi sąsiedni, zajęty, pod nieobecność lokatorów i gromko komentowała ich koszmarny bajzel!

Masz rację, że niektórzy są wybitnie beztroscy w stosunku do cudzej własności. Jedyna rada na takich - unikać.

A do koleżanki od deski barlineckiej wpadłabym w szpilkach na metalowych flekach (najlepiej z zadziorem) z takim impetem, że nie zdążyłaby mi podać kapci. Oczywiście gdybym miała takie szpilki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poważnie się zrobiło to i ja, chwilowo poważnie się wypowiem...

Z ludźmi, którzy wietrzą wszędzie spisek na dłuższą metę ani żyć ani współpracować się nie da... unikam takich jak ognia...

Z drugiej strony... zostawić komuś niezaufanemu własny dom... hmmm.... nie wiem chyba bym się nie zdecydowała...

U mnie parę lat temu mieszkała moja przyjaciółka... no ale do niej miałam zaufanie 100 %...

 

Poza tym pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wkurza ostatnio pogoda.

Zapowiadają piękną ciepłą, słoneczną jesień, a tu co chwilę niebo za chmurami.

Żeby chociaż te chmury wypowiedziały sie jakoś i deszczu z siebie trochę wykrzesały - ale nieeee, skądże!

Ani słońca nie będzie, ani deszczu, żeby grzyby rosły. :mad:

Wczoraj za stodołą kosiłam, zmachałam się jak koń na westernie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę Sołtysa przeszkolić, co mi tam ....

 

..... dobra, też się zwijam. Dajcie znać, gdy Depsia przestanie dyszeć żądzą zemsty ....

 

... matko jedyna, w pierwszym momencie napisałam "rządza" ... dziczeję ...

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...