Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W moim przypadku było tak, że ziemia dziadka leżała w dwóch gminach jednak ksiega wieczysta była jedna i działka miała jeden numer. Po podziale dopiero rozpisane to zostało na inne numery działek i inne miejscowości. Miałam z tym nielada problem bo ciągnęła mi się poprzednia nazwa miejscowości. Musiałam to prostować w sądzie. Więc jeśli Braza kupi całą nieruchomość to byc może nawet jak zahaczy o inną gminę to w ksiedze wieczystej może być jako np. nieruchomość o pow. 3,5h położona w miejscowości x gminie y bez wyszczególniania, ze ileś tam metrów przypada na inną gminę.

W moim przypadku tak było więc jest to możliwe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do streszczeń, to się zobaczy. Zależy, czy posty będą dawały natchnienie do streszczania. Starajcie się od rana!

 

Z tym butaprenem, to ja bym uważała. Szanowny Pan może go kupić, bo to w dzisiejszych czasach nie jest towar deficytowy.

 

Jeżeli chodzi o klejenie do fotela, to zawszeć można wyjść ze spodni. Proponuję poszukać lepszego sposobu. Już miałam napisać, jaki, ale co ja się będę narażała? Zresztą przeca sama lubię tu sobie pogadać. W razie czego myślę, że mielibyście wspólny temat rozmowy z Andrzejem, bo on boleje nad moim uzależnieniem.

 

To w końcu, jak to jest z tymi hektarami? Czemu Depeesia twierdzi, że jeden wystarczy, a Ty, że musisz mieć trzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i od razu przyznaję się do walnięcia byka we wnioskach: otóż Depeesia ma rację, ale ja też, chociaż z pośpiechu i przyznaję lekkiej nieuwagi popełniłam błąd.

 

Jest tak:

 

- jeśli kupimy działkę siedliskowo-rolną bez zabudowań i bez pozwolenia na budowę to żeby móc wybudować na niej dom - co przecież jest motorem naszych działań - musimy posiadać 3 ha ziemi. Taka jest średnia wielkość gospodarstwa rolnego w naszej gminie tak więc, nie jest to faktycznie pic na wodę, ale:

- jeśli kupimy gospodarstwo rolne z zabudowaniami, nawet w ruinie, to żeby otrzymać pozwolenie na budowę domu - bądź zaadaptowanie istniejących zabudowań do zamieszkania - musimy mieć tylko coś ponad 1ha.

 

Przepraszam za pomyłkę, teraz już wszystko jasne!

 

Acha, Pani w gminie raczej skłania się ku byciu urzędniczką, niż biurwą i bardzo mnie to cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja mówiłam od razu, że ta druga działka, z budynkami, jest lepsza. Ty jedź ją zobaczyć, jeśli pod płotem nie ma szerokiej i tętniącej ruchem drogi powiatowej, a niedaleczko jakiś las, łąka dla koników i takie tam - brałabym. :D

Ale najlepiej to na tym zna się Gagata. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobuniu mieliśmy dzisiaj małe zamieszanie, nie było kiedy przejrzeć zdjęć. Jutro to zrobimy i wyślę na maila. Przepraszam :oops:

 

Depeesiu pojedziemy - jeśli pan z biura będzie miał jutro czas to jutro. W środę mam znowu jazdę o 8.00 (boszszsz...) jadę do K-lina więc odpada. Gdyby jutrzejsze zwiedzanie nam nie wyszło to czwartek.

Szukamy też na własną "łapę", tak jak radziła Gagatka - rany!! Jak tam u Niej pięknie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maylandziu jeszcze trochę. Nie chcę tworzyć klejnej epopei o poszukiwaniu działki, bo szkoda czasu nas wszystkich, ale jak tylko coś się zacznie kroić w tym kierunku, to na pewno !!! Zresztą, jak sie uda to wszyscy na Forum będą wiedzieli - takiego wrzasku narobię :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...