Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Moja Niskość po schodkach specjalnych z wdziękiem siada w siodło, a Jej Wysokość Brazylia stoi cierpliwie i czeka aż się umoszczę. Ywentualnie z braku schodków jakiś "podnosiciel" w pobliżu się znajdzie ....

Nie przesadzałam, za to z spróbowałam z lekka odgruzować miejsce zamieszkania ... spróbowałam, ale że nie wyszło to najlepiej zatem dałam sobie spokój ... Latorośl mi za to ktoś podmienił w tej Łomży, bo ta która wróciła sama bez jednej marnej sugestii posprzątała swój pokój :o:jawdrop: Do tej pory z szoku wyjść nie mogę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tiiiaaaaa .... Depsiu rację masz, dwa największe mity forum sięgają bruku ...;) Ciekawe, czy utrzyma taki stan, czy też minie, jak mówi Yetuś ...

 

Rozpoczęłam dzisiaj obkopywanie maliny a Szanowny dowozi próchnice, żeby obsypać coby zielsko wolniej rosło. Yetuś, niech Ci bozia w dobrach wszelakich wynagrodzi za ten pomysł ze starym próchnem!!!!

 

Agduś, Szanowny i Latorośl w końcu (po trzech latach) wybrali się do Rodziców Szanownego - pobyli całe 2 dni i ... wrócili zadowoleni :rolleyes:

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowoleni, że wrócili... :lol2:

 

Brazunia - jeszcze jak Twoje dziecko sięgnie naprawdę bruku i zacznie brukować (całkiem jak Ty!), to zwątpię we wszystko, co wiem o młodzieży. :o

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiiiaaaaa .... Depsiu rację masz, dwa największe mity forum sięgają bruku ...;) Ciekawe, czy utrzyma taki stan, czy też minie, jak mówi Yetuś ...

Tiiiaaaaa .... Mam dla ciebie 2 wiadomości: pierwszą - dobrą i ... drugą;).

Dobra: Tak naprawdę, to ja jednak wierzę, że "taki stan" się będzie utrzymywał...

Druga: ...będzie się utrzymywał, gdy zostaniesz babcią... albo przynajmniej teściową (jak delikatnie sugeruje Jamles):lol:.

 

Rozpoczęłam dzisiaj obkopywanie maliny a Szanowny dowozi próchnice, żeby obsypać coby zielsko wolniej rosło. Yetuś, niech Ci bozia w dobrach wszelakich wynagrodzi za ten pomysł ze starym próchnem!!!!

Ciekawe, czy Szanowny też mnie tak błogosławi za ganianie z taczką po lesie...?:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetuś, spoko, daleko nie gania to i błogosławieństwo możliwe jest jak najbardziej ... a nawet za chwilę zapytam ... za chwilę, bo ja gloryfikuję swoje motto a Szanowny ... hmmmyyy ... coś robi na zewnątrz, ciekawe co ...???

 

Latorośli chyba już przeszło, na chwilę, przez przypadek (oj, durna baba) zajrzałam do Jej przybytku i ... dobra, nic więcej nie powiem ...

 

Miłego dnia:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronice też trochę przeszło. Jest lepiej niż było, co nie znaczy, że jest zadowalająco. Po kilku prośbach i poleceniach dokonania zmiany tego stanu rzeczy, przeszłam do konkretnych argumentów. Rzekłam "Pewnie chcesz dzisiaj komputerować..." Dziecię zrobiło dziwną minę (mało przyjazną) i poszło do pokoju z Pepe Panem Królikiem. Ciekawe, co to znaczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...