Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

uuuuffff ... się napracowaliśmy i pracujemy dalej. Część relacji - właściwie fotorelacji - w dzienniku. Na więcej sił brak ...

 

Buziaki Wam zostawiam!!

 

P.S. Osiczka, nie bucz, niedługo będzie wszystko! Ja już rozpalam w kominku co wieczór, nawet gdyby się to Latorośli nie miało podobać - twierdzi, że gorąco ... To niech se okno otworzy!!!!:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! masz kolorowe wrzosy :)

Ja wsadziłam w ub roku takie bardzi żywo-zielone i nawet przeżyły zimę i teraz sobie rosną, choć mało je widać, bo mi wszytko zarosło koszmarnie a nie chce mi się pielić. I tak niedługo zima, uschnie samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam, aż mi się dziennik otworzy.

Ewa, ja też wychodzę z tego założenia. A wiosną MUSZĘ coś sensownego wydumać na mój kwietnik, bo zwariuję! Mimo katorżniczej walki z chwastami, wciąż wygląda koszmarnie! Na razie wymyśliłam, że kupimy zrębki opałowe i grubo wysypię nimi ziemię pomiędzy kwiatami. Nie wiem, czy to dobry pomysł, bo one same muszą co roku przebić się z ziemi, więc właściwie tak samo jak chwasty. Jednak chwasty muszą zrobić to z nasion, a kwiatki z korzeni (znaczy byliny to są).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam. Różnicy nie znalazłam, ale widać mało spostrzegawcza jestem. Pasiak lepszy niż wybijanie okien sąsiadom. Zresztą do sąsiadów masz tak daleko, że by Ci się odechciało, zanim byś dotarła. Malinki pycha, dziękuję!. Kinkiety poproszę z bliska pokazać. Te niebieskie wrzosy to są chyba farbowane? Co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszliwie się przepracowuję, to już normalnie masochizm!!!! Najwyższy czas z tym skończyć!!! Ale ... został komputerowy pokój do zrobienia, gościnny trzeba by było też z lekka poprawić ... zamówiliśmy pewną baaardzoooo ważną rzecz, ale o tym cicho sza, jak przyjdzie, pewnie całe forum usłyszy ...

 

Aga, a w czym Ty różnicy nie widzisz?

A tutaj kinkiety z bliska

28-30.09 (26) [800x600].jpg

na tyle, na ile aparat w telefonie pozwala.

Pokój Młodej zrobię jutro - chyba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę je w naturze zobaczyć, bo się nie odcinają od tapety na tym zdjęciu. Wyobrażam sobie, że mi się podobają.

Pospiesz się z tymi zdjęciami, bo mnie ciekawość zżera, co tam wymodziliście w pokoju Młodej. I co to jest pokój komputerowy? Trumnę ruszyliście? Ja chcę zdjęcia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sobie wyobrażasz, bo one muszą Ci się podobać, innej opcji nie przyjmuję.

Niieeee, trumna jest, jak była, komputerowy to ten, który teoretycznie jest drugim pokojem Młodej a w praktyce dostęp do niego mają wszyscy. Trumna musi poczekać ...

 

Chyba kumam, w czym nie widzisz różnicy - ściana w salonie pomiędzy tapetami była szara, teraz jest jasna - ha!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie farba to twój najlepszy przyjaciel! :D

 

Nogi mnie bolą okropnie, wyprałam dzisiaj 17 (nie pomyliłam się, 17) zmian pościeli, uprzednio pozwlekawszy je z wszystkich pokoi, potem je powynosiłam do ogrodu do suszenia, część już pozbierałam i poskładałam, w przerwach wyprałam jeszcze obrusy, ręczniki i ścierki.

Jeszcze tylko będę musiała to poprasować i/lub pomaglować. :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...