Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No cóż, przynajmniej na coś się przydałam. :rolleyes:

Dzisiaj przede mną sprzątnięcie wszystkich czterech pokoi agro.

Łazienki już posprzątałam, a to najgorsza i najdłuższa część pracy.

Jeszcze tylko pokoje, potem jeszcze pokoje w domu, gościnny i chłopaków, bo tam też goście spali.

3 dni zabawy, a potem tydzień sprzątania! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrycie zdejmowane ze wszystkiego: z poduszek, z oparć i sukienka - nadają się do prania, ale podejrzewam, że w niskim temperaturach. To ikeowski Ektorp 3 osobowa nierozkładana. W Ikea kosztuje 899,00 (w białym pokryciu). Pokrycia można dokupić różne, taki mam właśnie zamiar w niedalekiej (mam nadzieję) przyszłości. Ja zamawiałam przez Allegro, bo i tak praktycznie na jedno by wyszło cenowo z dojazdem i z dowozem. Jest cudownie wygodna!!!

Proszę, obejrzyj sobie na stronie Ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09875841/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sofa wygląda na wygodną, ale nie wiem, czy będę miała odwagę przyjechać teraz... Kiedy sobie wyobrażę, co mogą z taką białą sofą zrobić moje dziecka... Mam tylko nadzieję, że rozdziewiczą ją Wasze zwierzaki.

Czyżby Młoda wkroczyła w fazę zieloną? Moja ma zielono-pomarańczowo-fioletową. A swoją drogą, jeżeli tak często będą Wam się gusty kolorystyczne zmieniały, to niedługo metraż zmniejszy się znacząco. No chyba, że przed każdym kolejnym malowaniem drapiesz poprzednie warstwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sofa jest cholernie wygodna! A biała będzie tylko chwilę. Biała opcja jest po prostu najtańsza, tak że nie martw się o dziecka :) Zwierzaki się nie pchają - psuka nie daje rady wejść z tym swoim chorym kręgosłupem, a kicia jak dotąd nie raczyła poświęcić jej więcej uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicia niebawem odkryje, że sofa jest wygodna - możesz być pewna. Tak samo jak i tego, że uczyni to tuż po powrocie ze spaceru w wyjątkowo deszczowym dniu.

A jaki jest docelowy kolor sofy? I kto i ją obszyje??? Czyżbyś odkryła w sobie nowe talenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi talentami to chyba sama nie wierzysz .... Albo kupię pokrycie w Ikea albo Dekoria uszyje - ikeowskie szare kosztuje 700 zł :bash::jawdrop::eek: na stronę Dekorii jeszcze nie dotarłam, więc nie wiem, ale też coś koło tego. Powoli powoli się dorobię, a co??

W kicię też wierzę, może jednak uda mi się być szybszą w taki wyjątkowo deszczowy dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz najtańszy możliwy dezodorant i będziesz systematycznie przez 2-3 tygodnie spryskiwac nim sofę, to kicia nawet na 2 metry się do niej nie zbliży, gwarantowane. :cool:

Sofa bardzo piękna i wygląda na rzeczywiście bardzo wygodną - gratuluję zakupu!

I sielski widoczek - świetny, coraz bardziej zagospodarowana ta przestrzeń u Ciebie i rękę Gospodyni widać już właściwie wszędzie.

Tylko jak ta ręka pracuje bez Ciebie, skoro ciągle siedzisz na sofie z kawą i papierosem? :jawdrop: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...