Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

rehabilitacja ruchowa...

bardzo słusznie :D

 

ja bardzo lubię kopać ... jak mam czas. A jak go mam to szybko coś wymyślam, żeby nie mieć.. taki parszywy charakter.

teraz czekam na liście, aż spadną, będzie tzw praca konieczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oooo, grabienie liści i utylizacja ich to jedno z moich ulubionych zajęć! :yes:

Uwielbiam ten zapach, proces pozyskiwania nawozu na grządki...

Potem wszystkie ciuchy przesiąknięte zapachem dymu z palonych liści.

Od sąsiada, oczywiście, ja nie palę liści, w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, grabienie liści i utylizacja ich to jedno z moich ulubionych zajęć! :yes:

Uwielbiam ten zapach, proces pozyskiwania nawozu na grządki...

Potem wszystkie ciuchy przesiąknięte zapachem dymu z palonych liści.

Od sąsiada, oczywiście, ja nie palę liści, w ogóle...

 

 

nie wiem co napisac :eek: Chyba tylko ze sie zawstydze, iz zapalu, checi i sil do tych wszystkich agro_cos_tam starcza mi na tyle aby kielki w kielkownicy regularnie woda zalewac i wycinac :stirthepot:

 

Braza, Tys agro_cos_tam juz chyba pelna geba :D Nie teskno Ci choc troche do najpiekniejszego miasta z widokiem na Baltyk? :cool:

 

No i Bry Wszystkim :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dokładnie oprzechy i dęby dostarczaja nam rozrywki. :lol2:

Ambercia - u mnie już 3 próby uzyskania tych głupich kiełków spełzły na niczym, rosną jakieś... hm... dziwne... :sick:

Nie ma jak tego uciąć, a i małe takie i w ogóle, że jeść tego aż się nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym grabieniu za późno powiedziałaś, Depsiu, zagrabiłam - ale nic straconego, jak się rozpędzę, to jeszcze raz skopię ten tyłek ... Żartuję, nie chce mi się już kopać, dzisiaj przemalowałam w kuchni ścianę - zrobiłam ją kiedyś na szaro a teraz postanowiłam ją oświetlić ... białą czekoladą:) A żeby było ciekawiej - pierdyknęłam biały pasek pod sufitem ... Żeby tylko mi pod sufitem nie pierdyknęło, to będzie okey!!! Dla ścisłości - nadal nie przepadam za grzebaniem w ziemi a zasada "przetrwają najsilniejsi" obowiązuje cały czas

Terapia ruchowa .... hmmyyy ... dobre :)

 

Amberciu - tęsknię jak smok, ale ... skoro powiedziałam "a" to i pociągnę dalej, chociaż nie wiem do jakiej litery dojdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dokładnie oprzechy i dęby dostarczaja nam rozrywki. :lol2:

Ambercia - u mnie już 3 próby uzyskania tych głupich kiełków spełzły na niczym, rosną jakieś... hm... dziwne... :sick:

Nie ma jak tego uciąć, a i małe takie i w ogóle, że jeść tego aż się nie chce...

 

 

Depsia, nie zamartwiaj sie! Tobie zdecydowanie lepsiejsze i smaczniejsze plony rosna, wiec kielki mozesz odstawic w niebyt ;) Ja wyjscia nie ma, wiec w kielkach sie wrecz specjalizuje :-) Aaaa zapomnialabym ... rosnie tez u mnie zakwas :D

 

Brazunia, tez tak myslalam ... Uwielbiam Kolobrzeg i gdybym tam mieszkala, to sila by mnie nie wytrzebili ;) Ale Twoje Uroczysko rowniez piekne, z klimatem i Twoje ... no dobra brak mu tylko Baltyku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, jak na osobę, która malować nie lubi, przejawiasz w tej dziedzinie przerażającą aktywność. Mnie czeka malowanie u Małgo i jakoś się zabrać nie mogę. Ale się zabiorę, obiecuję! Farby już kupione (to zawsze problem, bo nieprzyzwoicie drogie są), więc wystarczy... pomalować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że Braza nie lubi malować! :lol2:

Ona UWIELBIA malować!!!

 

Brazunia, jak będziesz miała wenę, to przerzuć szpadelkiem i zostaw tak, jeśli nie - też dobrze, niech się ogród cieszy, że w ogóle skopany! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stajnik to miał mi przywieźć Dobry Człowiek, ale Szanowny wybył ... sama tego przewalać nie będę, więc bulba!! Do wiosny niedaleko ;) Ale wapno:eek:, że nie wspomnę już o tym dolomicie, bo zakłądam, że mnie nie obrażasz, Karlusie :)

 

Amberciu, właściwie to w Uroczysku brakuje mi dwóch rzeczy: w jakiejś sensownej odległości porządnej cywilizacji i morza :)

 

Jeśli ktoś nie ma słońca to proszę uprzejmie, przesyłam ... świeżo złapane nad modrzewiem

20-21.10 (15) [800x600].jpg

Miłego dnia w zgodzie i przyjaźni ;)

20-21.10 (1) [800x600].jpg

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, wypchajcie się ;), jakieś dolomity, wapna i inne stajenniki ... eeeee, poczekam na Szanownego !!

 

Rany, próbuję usunąć z FirFoxa przeglądarkę Babylon - no nie chcę się goowno dać wywalić :bash:, a sama sie franca zainstalowała:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewna, że się sama zainstalowała :rolleyes:

to jest to?

http://www.dobreprogramy.pl/Babylon,Program,Windows,12550.html

współczuję

i tu

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2108151.html

 

chyba musisz do Maksia dryndnąć

Edytowane przez jamles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamlesik, dzięki! O Maksiu myślałam, ale aż mi głupio. Zaraz spróbuję to coś wywalić, jestem pewna, że świadomie jej nie instalowałam, pewnie z jakimś programem przylazła menda jedna. Depsiu, bez obaw, to przeglądarka, ale potwornie upierdliwa i wredna!!!!

 

Wieczorek wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...