Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

E tam. Zaburzenia Brazy polegają na tym, że w ogóle wydatkuje energię, zamiast ją kumulować. :lol2:

Braza, nie wiem, po co u Ciebie ocieplenie zrobione, przecie tych warstw farby to będzie na niezłe ocieplenie. :lol:

 

Pawełu - :hug:

I wcale nie masz krótkich rąk! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Depsia rację ma co do spraw okołodomowych absolutną i całkowitą!!! Łosiczko, nie jest mi zimno na szczęście, zaburzenia wynikają z faktu złego rozłożenia energii w różnych etapach ... ale to już nad tym pracuję :rolleyes:

Miałam niesamowitą ochotę popracować w ogródku ... usiadłam chwilę i ... deszcz mnie przekonał, że to głupi pomysł ;) Siemanko wieczorne!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, piękny dzień był, a jutro ma byc jeszcze piękniejszy!

I bardzo dobrze, bo my z Mojnym w piatek na Rugię sobie jedziemy, wracamy w niedzielę. :cool:

Znowu pojadę sobie do mojego ulubionego najpiękniejszego sklepu na świecie! :wave:

I pogoda wtedy ma być też piękna. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie błogie lenistwo? Jutro środa, dziecka do szkoły... Buuu! Wcale nie czuję się jak po długim weekendzie. Całe szczęście, że chociaż poniedziałek spędziliśmy w domu. No, ale teraz tylko trzy dni, w piątek kręgle wieczorkiem, w sobotę pewnie jakieś prace domowe, a w niedzielę LENISTWO!

 

Braza, zdjęcia tej sypialni gdzieś są? Zastanawiam się tylko, kiedy meble przestaną Ci się w domu mieścić pomiędzy grubymi warstwami farby... A tak w ogóle, to wpadłabyś do nas, bo ja się wciąż nie mogę zabrać za malowanie u Małgo. A Tobie tak jakoś mimochodem to wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pomieszczeniem mebli spokojna główka, w razie "W" kolanem docisnę!! Jeśli wyjazd wypali przyszykuj farbę i wałek do malowania. A zdjęcia sypialni są, jutro może coś wycisne mądrego z mojej rozleniwionej totalnie głowy i jakiegoś wpisu dokonam.

 

Spadam spać ... nożesz w mordę nie lubię wcześnie wstawać ... byle do 10-go listopada!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...