Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ambarciu, no cieszę się bardzo, a z tym kochaniem to jest tak: raz ona kocha mnie bez wzajemności, a raz ja ją (tę robotę) też bez wzajemności, w każdym razie jakoś się dogadujemy ...

 

O taki kubek (jeno jakość kiepska, bo telefonem robione)

04-06.11 (2).jpg

 

Sama na nim nie straszę jak widać, księżniczka Brazylia mi wtóruje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, jeśli problematyczny zwis jest na środku kuchni,

to dlaczego nie bierzesz pod uwagę plafonu?

Plafon nie zgrzytałby ze zwisem nad stołem, nie rzucałby się w oczy, a coś o tym wspomniałaś.

No i oświetliłby równomiernie całe pomieszczenie, a czasem jest taka potrzeba.

Tym bardziej, że zwis nad stołem będzie punktowy.

Tak mi się nasunęło, ale ja się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - halogenów nie toleruję ze względów ekonomicznych oraz ekologicznych i żadna ich ekstraordynaryjna uroda do mnie nie przemówi.

Secundo - masz na suficie od groma oczek, do tego dodasz dwie różne lampy... hmmm... nie za dużo grzybów w barszcz?

Tertio - ja bym dała w miejsce zwisu kolejne oczko, a nad stolikiem zwis. Którykolwiek. Albo kup oba i wymieniaj - jeden w miesiącach nieparzystych, drugi w parzystych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, walnij sobie jeden bardzo prosty a zarazem ponadczasowy zwis nad stolem i bedzie git!

Ja mam troche innego faworyta ... za niecale 18 polskich zlociszy :stirthepot: Co wiecej, dla takiej kreatywnej osobki jak Ty, ta lampa moze miec wiele wcielen bo zmieniac, kolorowac i obklejac mozesz sobie ja do woli ;)

To Melodi z Ikea

 

zerknij na bifory i aftery ;)

 

http://2.bp.blogspot.com/-aCVSYn49xgs/Td-SGhvJy7I/AAAAAAAABVo/-aE6Kwot4oM/s1600/Meddling+with+Melodi+00.JPG

 

http://farm4.static.flickr.com/3288/2510732847_8a08902dac_o.jpg

 

http://3.bp.blogspot.com/-OhMeOzST2yA/TceZKSyQ7dI/AAAAAAAAO0s/OrrgVG8f_eI/s640/P1000768-704902.jpg

 

Fajna lampa, a pieniadze zadne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, banalnie to zabrzmi, ale na Was zawsze można liczyć :) Efekt ??!!! Będzie jeden zwis i oczko, a który zwis to za cholerę jeszcze nie wiem ...

Amberciu, dzięki piękne! Uwielbiam Ikea, ale te abażury są ...no właśnie abażury, a wyczyszczyć to później, szczególnie efekty działania skutków ubocznych kominka, to masakra! A w kuchni będzie piec kominkowy!!!

Halogeny powoli wywalam, chociaż wolę ich światło od tych ledowych bo jest cieplejsze. Względy ekonomiczne na to mają przeogromny wpływ. Agduś, ale dlaczego wspominasz o ekologii względem halogenów? Przecież zużywają o wiele mniej prądu niż tradycyjne??

Tolunia, jeden zwis jest nad samym stołem, a ten drugi z boku, tuż obok oczka nad zlewem, czego pewnie za dobrze nie widać na tym projekcie.

 

A poważnie ... skoro zamarzył mi się ciemnoczerwony blat, to jak myślicie, lepsza czarna czy czerwona lampa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chefie ... no jak pragnę zdrowia, chciałabym mieć tak zimno w tej chwili ... Musiałeś??? Musiałeś??? :)

 

Szukam kinkietu do salonu ale takiego, żeby pasował do tej czarnej lampy w kuchni ... Jak tak dalej pójdzie wyląduję na psychiatryku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...