Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lampy obejrzalam, ale ja się nie znam, więc za diabła nie wiem.

Nie wiem, co jest nie tak z halogenami, ale ja je bardzo lubię, na pewno oświetliłabym taką kuchnię jak Twoja właśnie halogenami.

Pawełku - to już Twoim ulubionym sportem się staje, takie "szczucie" nas zimą, co? ;)

I tak bardzo lubię jesień!

Właściwie to ja bardzo lubię każdą porę roku... :jawdrop: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Pawełku - to już Twoim ulubionym sportem się staje, takie "szczucie" nas zimą, co? ;)

I tak bardzo lubię jesień!

Właściwie to ja bardzo lubię każdą porę roku... :jawdrop: :rolleyes:

... no COŚ TY ... Anetko ? ... zimno to zimno (niezależnie od definicji poczucia zimna) ... chyba poczuła byś "przepływ gorąca" na Kamczatce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym dała oczka ze szkła i ledy w środku, oraz jeden zwis czarny nad stołem....

Mógłby być i czerwony skoro blat czerwony.... ale jakoś czarny dla mnie bardziej się widzi...

A ta lampa/zwis z Ikea to można np czarnym filcem podrasować i będzie super, al mycie pod prysznicem i też mało kłopotliwe... ;)

 

Witam tą straszącą kobietę :)

Dawno mnie tu nie było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo Arniko, faktycznie dawno Ciebie nie było, też witam :)

 

Chefie - zimno to zimno, jak poniżej 20 stopni to zimno i koniec i kropka, a Ty masz powyżej, więc nie masz zimno - to tyle na temat definicji zimna ;)

 

Lampa będzie czarna, na pewno, a co dalej ... noż qurna nie wiem, podoba mi się jednak pomysł z czymś większym niż oczko w tym miejscu ... większe oczko ...??

A kinkiet do salonu (przy kominku) nadal spędza mi sen z oczu ...

 

Zimno mi jest!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 23 ... ale nadal mi zimno ... ja powinnam na Antypodach mieszkać !!! I nie pokazuj jęzora, bo to niekulturalne!!!!!:p

Nieprawda. Powinnaś rzucić palenie i przybrać trochę sadełka - od razu byłoby cieplej! :p

A Wusia rację ma z jęzorem. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, jestem na tym samym etapie, co Braza, ale moje za młode i za dużo ich, żeby wszystkie jednocześnie wybyły z domu. Nó coż... przyjdzie jeszcze poczekać...

 

Braza, namieszałaś mi. Zwykłe żarówki i halogeny żreją dużo prądu i mocno grzeją. Świetlówki (znaczy "żarówki enegrgooszczędne") są ekonomiczne czyli ekologiczne (chociaż nie w chwili utylizacji). A jeszcze bardziej ledy, ale te znów mają zimne światło (chociaż niby są też i "ciepłe"), są drogie i dziwnie się zachowują czasem (u dziewczyn w łazience na przykład cały czas ćmiły lekkim światełkiem). No chyba, że coś zupełnie pokręciłam, co dzisiaj nie jest wykluczone, bo mam zjazd intelektualny po dwóch popieprzonych dniach. Dzisiaj na angielskim na szczęście wszystkie miałyśmy obniżoną inteligencję i czas reakcji, więc nie odstawałam tak bardzo. Epidemia jakaś, czy co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież halogeny są reklamowane jako te zżerające do 50% mniej prądu niż zwykłe, no to jak to??? Za ledami nie przepadam, mają zimne światło, a energooszczędne nie do każdej lampy się nadają ...

 

Depsia, pewnie że będzie smutno, ale jestem gotowa na takie poświęcenie ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...