Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Braza, ja wiem, że żreją więcej niż energooszczędne. Duuużo więcej. A ze zwykłymi chyba nie porównywałam. Sprawdź na pudełku, tam musi być podana moc. I bardzo grzeją, czyli para idzie w gwizdek, jak w zwykłych. Energooszczędne mają rzeczywiście coraz więcej kształtów i rozmiarów, ale faktem jest, że do niektórych lamp nie wejdą. Ja nie kupuję takich lamp po prostu, chociaż często są to właśnie te najpiękniejsze.

 

Verunia, ja bywam u Brazy raz na rok, czasem częściej, a i tak nie mam szans na zobaczenie każdej wersji kolorystyki...

 

Gwoździk, weź Ty dzisiaj do mnie mów po polsku i dużymi literami. Wszystkie zasoby intelektu zużyłam podczas lekcji i aktualnie ledwie w języku ojczystym rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia, najpierw siedzisz cicho jak myszka, a później z grubej rury, no jak to tak????!!! Na razie skończyłam z malowaniem dużych powierzchni, koncepcje mi się pokończyły a i pomieszczeń do malowania jakby mniej .... Za to 2 ramki na zdjęciach pierdyknęłam białą czekoladą - tradycja w narodzie rzecz święta!!;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież halogeny są reklamowane jako te zżerające do 50% mniej prądu niż zwykłe, no to jak to??? Za ledami nie przepadam, mają zimne światło, a energooszczędne nie do każdej lampy się nadają ...

 

 

i tak jest :-) U nas w niektorych lampach sa bardzo nietypowe halogeny QR 111, ktore mimo swojej mocy i mega wielkosci spozywaja o 48% mniej energii anizeli tradycyjne zarowki. Przyznaje bez bicia, ze zarowek energooszczednych nie lubie ... barwa swiatla jest dla mnie krytyczna np. gdy pracuje w okreslonej przestrzeni barw i niestety takie swietlowki wyjatkowo przeklamuja kolory skalibrowanego monitora :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, ależ zimnica u mnie dzisiaj, chociaż słonecznie! Wyszłam nawet z dobrymi chęciami do ogrodu ale skończyło się tylko na przesadzeniu dwóch marcinków. Ziąb mnie wygonił!

 

Ambercia, a nie ma problemu z kupieniem tych QRcośtam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Via internet mogę kupować, pasi mi taka forma zakupów :) Verunia, a właściwie dlaczego chcesz wszystko na biało przemazać? Pytam, bo ja osobiście białego koloru w domu unikam jak ognia ...

Przymrozek był, psia krew!!! To jednak idzie ta zima ... już miałam nadzieję, że o nas zapomniała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj u nas pięknie świeciło słoneczko, żeby nam było bardziej żal, że po sklepach jeździmy. Dzisiaj pochmurno od rana i mgliście. Nocami przymrozki. Zima idzie...

Póki co, jeszcze można jeździć na rowerach do szkoły. I dobrze, bo wychodzimy później i zdążamy. A co to będzie zimą?! Strach się bać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...