Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ej tam, ej tam przesadzacie z tym faszerowanym nowum :lol2: Przeca nic i tak nie moze sie rownac z chlebowym przekladancem i tysiacem kalorii na kazdy centymetr tej demonii :rotfl: Od samego czytania najadlam sie na tydzien z gory :eek:

 

A z szydelkiem cos nie tak? Nie wladam nazbyt biegle, ale sie moge naumiec jak trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szydełkiem to w sumie bardzo przyjemnie, można machać rękoma baaaardzo długo. ;)

Prządek w szafie swojej zrobiłam.

No szok, ile ja mam szmat różnych!

Wywaliłam/oddałam pół worka ciasno poskładanych ciuchów! :jawdrop:

Ale za to teraz, po oddaniu nadmiaru i wyeksmitowaniu na strych letnich szmatek...

Jaki u mnie w szafie porządek jest, ha!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szydełkiem to w sumie bardzo przyjemnie, można machać rękoma baaaardzo długo. ;)

Prządek w szafie swojej zrobiłam.

No szok, ile ja mam szmat różnych!

Wywaliłam/oddałam pół worka ciasno poskładanych ciuchów! :jawdrop:

Ale za to teraz, po oddaniu nadmiaru i wyeksmitowaniu na strych letnich szmatek...

Jaki u mnie w szafie porządek jest, ha!!! :cool:

 

Muszę uważać na szydełka, są niebezpieczne, jak widzę!!!!

 

Powoli zaczynam dochodzić .... do spróbowania głębi smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Czy o ożenku myślę? Mocny Boże! A o czymże bym myślał? Nie tylko myślę, ale tak mi jest, jakby mnie kto szydłem ekscytował! To wasza mość chyba nie wiesz, że ja już wczoraj pani Boskiej deklarowałem i od ojca konsens mam?"

 

Kto, do kogo i kiedy? Tylko proszę nie sprawdzać metodą ctrlC, ctrlV u wujka google!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luśnia?

 

Braza, mnie też mnóstwo ludzi ma w d... i jakoś mi to nie przeszkadza. W zasadzie cieszę się, że istnieją tacy, co nie mają. Mam nadzieję, w każdym razie, że istnieją???...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowowiejski to był w rozmowie z Zagłobą.

Ekscytowanie szydłem podobało się Sienkiewiczowi:

" Byłem go tylko prędko znalazł, bo się boję, że się w jakowejś pustelni przytai albo gdzie w dalekich stepach zapadnie, do których od młodu nawykł. Waszmość, panie Kmicic, przymawiałeś mi do wieku, a ja ci powiem, że jeśli kiedy gończy bojar tak z listem sunął, jako ja będę sunął, to mi każcie za powrotem nitki ze starych bławatów wyciągać, groch łuszczyć albo mi kądziel dajcie. Ani mnie niewygody nie zatrzymają, ani cudza gościnność skusi, ani jadło lub też napitek w pędzie zahamuje. Jeszczeście takiego pochodu nie widzieli! Już teraz ledwie usiedzieć mogę, właśnie jakoby mnie kto szydłem spod ławy ekscytował: już i koszulę podróżną kazałem sobie łojem kozłowym dla wstrętu gadowi wysmarować..."

 

A swoją drogą, to ciekawy powód do radości macie...!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja wolę przebywać w innych miejscach...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... jaśniejszych...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... ładniej pachnących...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spadam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...