Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas odwrotnie - w dzień było pięknie, a teraz piździ i pierze deszczem po szybach. A ja miałam zamiar zaszyć się po południu w pieleszach domowych z czystym sumieniem, bo powinno było w dzień lać. A tak, to musiałam jeszcze zaliczyć państwowego Mikołaja na zamku i dziką kolejkę rozszalałych rodziców z dziećmi, walczących o dostęp do paczek. Oczywiście nie wszyscy szaleli, ale koło mnie mama wydzierała się na znudzonego malucha, że już przecież niedaleko (jeszcze tylko pół godziny stania) i że za rok nie przyjdzie z nim na zamek. Kawałek dalej jakiś spieniony tatuś kłócił się z mamusią innego dziecka, bo ta się wpychała. Niesmacznie mi się zrobiło, ale skoro dzieci chciały jechać, to tam byłam. We wcześniejszych latach rozdawali w wielu miejscach i tłoku nie było. I tak przyjechałam godzinę po rozpoczęciu imprezy. Ciekawe, co się działo zaraz na początku! Kazałam dziewczynom usunąć się pod arkady i przeczekać ten amok. Paczek nigdy nie zabrakło. I wygrałyśmy, bo z tyłu, po cichutku i spokojnie rozdawano paczki bez tłoku i szału. Mają po paczce ciastek, po pudełku kredek i po książeczce. Do tego jakieś cukierki i czekoladki... Warto było? Dzieci zadowolone, więc chyba tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, u nas jak zwykle, deszcz to rarytas. :(

Jakas taka... rosa z nieba czasem poleci, mgła bardziej niż deszcz...

Chociaz jak na razie suszy jakoś nie odczuwamy, nawet poziom wód gruntowych dość wysoki jest, wyższy niż ostatnie kilka lat! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! A u nas wreszcie trochę popadało! :D

Ja tam cieszę się, że przyszły jesienne szarugi, bo jakby ich nie było, to zaburzony jest roczny cykl pogodowy, potem też wiosna późna i niewydarzona, że o zimie beznadziejnej, bezśnieżnej, jesiennej i szarej nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie chcesz deszczu? Bo ja chętnie bym podrzuciła trochę! Takiego wściekłego, lejącego pod skosem a chwilami nawet poziomo... Nie chcesz na pewno?

Biło mi żabami po szybach! A potem wychodziło słoneczko. I znów żaby... Pogoda w paski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jest mi przykro, że cykl pogodowy się poszedł paść i zimy jeszcze nie ma ... wiem, wiem, latem będę się wkurzać, że komary etc.

 

 

Gwoździk, no masz rację, po tylu latach to aż głupio pytać ...Już więcej nie będę :no:

 

Graj Gwoździku!!!!Graj!!!!

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie chcesz deszczu? Bo ja chętnie bym podrzuciła trochę! Takiego wściekłego, lejącego pod skosem a chwilami nawet poziomo... Nie chcesz na pewno?

Biło mi żabami po szybach! A potem wychodziło słoneczko. I znów żaby... Pogoda w paski.

zapomniałaś o grzmotach, błyskawicach i gradzie, jednym słowem piździawka w odkrywce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj całkiem ładnie u nas było. Słoneczko, rano lekki mrozik, a potem ciepło. A już myślałam, że sezon rowerowy trzeba zamknąć.

Zaraz sobie zdjęcia pooglądam. Wreszcie forum przestało mnie traktować jak upośledzoną i troskliwie pytać, czy NA PEWNO chcę opuścić jego gościnne progi na rzecz jakiejś obcej, potencjalnie NIEBEZPIECZNEJ strony. Przypadkiem całkiem znalazłam możliwość wyłączenia tej troski zbytecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...