Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

W dzienniku byłam ... :(

 

Znaczy bydło jakoweś las ci depiluje ?

A ty nic ??? :confused:

Przewaga liczebna nie ma szans z walką podchodową z użyciem broni biologicznej !

Szambo masz ? Masz !

I nie mogłaś tam wrzucić granata jakiego ?

U mnie po kargulowej wojnie jeszcze dwa zostały ... w świątecznym ubraniu ...trza było wołać ...

Edytowane przez AgaJeżyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Granat w szambo?! Piękna sprawa! Broń biologiczna jak się patrzy, a na funkcjonalność tego szamba i tak nie wpłynie.

 

Jestem w szoku! To ja sobie wyłączyłam zbyteczną troskę, a Wy nie? Taż się zastanawiałam nawet, czy się chwalić, bo pewnie WSZYSCY już sobie wyłączyli, a ja jedna sierota z nią zostałam, a tu niespodzianka!!!

To jest gdzieś w ustawieniach profilu. Wlazłam tam, bo niedawno w ogóle wyłączyłam sobie możliwość korzystania z forum. Najechałam niechcący na "typ wyświetlania" i w chwili, kiedy mi się strona już już miała przełączyć, kliknęłam w coś głupiego. Od tego momentu mogłam otworzyć forum, oglądać spis wewątków, ale żaden wątek się nie otwierał, a zamiast normalnego logo z literką "m" na pasku, miałam jakieś inne. No cholera mnie brała, bo nigdzie nie mogłam nawet napisać o swoim nieszczęściu i poprosić o pomoc. Już miałam dzwonić do Brazy, ale najpierw wlazłam w swoje ustawienia. Grzebałam tam, szukałam i w końcu znalazłam ten "typ wyświetlania" Nawet za pierwszym razem wybrałam odpowiedni. A wcześniej, niejako przy okazji, znalazłam pytanie, czy chcę tej specjalnej troski, czy nie. Odptaszkowałam, że nie chcę i już nie mam!

To jest w zaawansowanych ustawieniach na samym dole listy. Ostatnia linijka to pytanie, czy wyłączyć ostrzeżenie o opuszczeniu bezpiecznej strefy forum - czy jakoś tak. Tam trzeba odptaszkować i zatwierdzić zmianę.

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, wyłączyłam - dzięki i szacunek!!!!

 

Jeżyca, matko,jakie to wiatry wreszcie Cię przywiały ... tylko nie mów, że odtylne ....

 

 

Nic nie robiłam, bo to nie las był jeno wariacje na temat drzew i krzewów owocowych zdziczałych tak, że same nie wiedziały, jakie owoce mają wydawać! Na granat w szambie absolutnie się nie zgadzam, to jest strefa ochrony, skraj Parku Krajobrazowego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiewiórka ... która znalazła ... ;)

 

... granat w szambie.

 

... i zastanawiała się kiedy wyciągnąć zawleczkę .... W szambie czy poza ...

 

Poza .... zdecydowanie poza!!!! Nawet wiewiórki mają instynkt samozachowawczy!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...