Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W domu mam Duluxa - to się nazywa kolory świata. Jestem zadowolona - łatwo się kładą, nie płyną, no i zmywalne. Jeśli ściany masz białe - dwie warstwy powinny wystarczyć do zadowolenia. Moje ściany były w większości już czymś pomazane, więc musiałam kłaść nawet cztery warstwy w niektórych miejscach. Malowałam wałkiem, mam taki na teleskopie, ale wolałam skakać po krzesłach - jakoś ten teleskop do mnie nie przemówił. Jeśli masz niedużą powierzchnię do pomalowania to jednak polecałabym Tikkurillę - droga, ale lepsza od Duluxa. Jednak powtarzam - ja z Duluxa jestem zadowolona. Wypróbowałam też Dekoral - w kuchni - ale mnie nie zadowolił.

Ale się wymądrzyłam....

 

A co Ty robisz??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles - za pierniki musimy wystarczyć ja i Romek.

 

A mam wreszcie szczery zamiar pomalować ściany i u mnie w domu.. Są białe i ciągle mnie to w sumie wkurzało (nigdy nie miały zostac białe, to był tylko "podkład" - no ale wiecie ja to jest z tym "na razie tak zostawmy") a teraz chyba wreszcie nadszedł moment :-)

Roboty od cholery.

 

Brazka - dzieki, zostanę przy Duluxie - może wpadniesz pomóc??? Ty to kochasz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 4 latach widać różnicę...

Mam Duluxa u siebie a tikurille w sypialni i u dziecka. Hm, mój pokój nadaje się już do malowania, paprochy i zabite komary światnie się trzymają. Na tikurilli nie, jakoś nie brudzi sie . A ja cały czas mówię o zwykłych farbach, nie lateksie. Lateks mam w łazience i tu już nawet na wstępie nie ma porównania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, Tikkurila jest o niebo lepsza niż Dulux, ale ... pioruńsko droga. W mieszkaniu było mi rybka - niewiele metrów - tutaj jednak różnica w cenie jest odczuwalna i to wyraźnie. Tak sobie jednak myślę, że do salonu dam Tikkurilę bo zwłoki komarów zbyt dekoracyjne nie są a faktycznie z Tikkurili zmywają się lepiej.

 

Niedługo święta!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzreba prosić komary, żeby siadały w jakiś sensowny wzorek :)

 

Święta, święta. Ja mam jeszcze tyle roboty przed, w trakcie i po, że myśleć mi się nie chce. W pracy szaleństwo naukowe, bo koniec roku i projekt piszemy i ja muszę na biegu wybrać, gdzie być-może-za-kilka-lat będę chciała jechać na staż: do USA czy do GB czy może do Rzymu? I co - ja się podpalę a tu chała, nie dostaniemy. Albo odwrotnie- oleję temat i dostaniemy i będę jechać tam, gdzie nie chcę. Życie jest trudne.. Nawet firanek nie wyprałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...