Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agduś - miodzio!!!!!

 

Apel do wszystkich: niech się dzieje dużo, talent Agdusi nie może się marnować!!!!!

 

 

Bobuniu niedługo wyślę, jeszcze ostatnie kłótnie trwają, które!!!! :wink:

 

Primo - litości!

Secundo - zdjęcia wyślesz czy wkleisz? W każdym bądź razie ja też chcę je zobaczyć! Bo przestanę streszczać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem wybaczcie - gdy wysyłam zdjęcia to nic innego nie mogę robic, bo one wtedy nigdzie nie dochodzą - nie wiem dalczego, więc nie pytajcie!!!

 

Agduś. Będę litościwa, nie musisz za każdym razem tak skrupulatnie wszystkiego streszczać :D Jesteś rewelacyjna!!!!

 

Króliczku no wszelki duch .... Zadymy nie ma, ja dzisiaj pkojowo nastawiona jestem!!!

 

Zdjęcia wysłałam, bo mąż Bobowej podjął się pewnego ważnego zadania, ale nie wiem, czy wolno zdradzić mi tę tajemnicę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś - miodzio!!!!!

 

Apel do wszystkich: niech się dzieje dużo, talent Agdusi nie może się marnować!!!!!

 

 

Bobuniu niedługo wyślę, jeszcze ostatnie kłótnie trwają, które!!!! :wink:

 

Primo - litości!

Secundo - zdjęcia wyślesz czy wkleisz? W każdym bądź razie ja też chcę je zobaczyć! Bo przestanę streszczać!

 

Eeee, nooooo! Jakie zdjęcia? :o Ja też chcę zobaczyć!!! :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię mieszać, choć zupełnie bezwiednie :D

 

Ważne są w następującej kolejności: po pierwsze - te ważne mają napisany temat postu; po drugie - 1 partia 3, 2 partia 3 i 3 partia 6 - zaryzykowałam się udało!!

 

 

A skoro mogę, to powiem, że Mąż Bobowej robi po prosu kalendarz na ten rok ze zdjęciami córci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Szanownemu towarzystwu!

 

 

 

No to wreszcie nastąpiła ta chwila historyczna :D braza została oderwana od fotela za przyczyną nowej zabawki zwanej komórką.Staram się pisać szybko,bo mogę być za chwilę oderwany od kompa

 

Wizyta męża Monikach zapewne byłaby interesująca dla brazy ( konie i to co o koniach to jej żywioł /, chociaż przyszłe nasze siedlisko, czy też miejsce na ziemi może czasami wygrywa ze zwierzakami.

razem szukamy tego czegoś,ale pewnie będzie to tak, że to braza sama zrobi zakup, a ja w tym czasie będę gdzieś daleko :wink: zdobywajac fundusze.

 

Przyznaję, że to braza wszystko rozkręca, a ja jestem tylko skromnym doradcą.Oczywiście, dzisiejszy poranek braza spędziła w dresikach siedząc przy kompie od którego usilnie przez 3 godz :D :D próbowałem ją oderwć.Właściwie to zazwyczaj donoszę kawę, potem idę z psem na spacer, a potem brazunia łaskawie wybiera się ze mną na poszukiwanie ziemi obiecanej :wink: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon się wyłączył - bateria siadła - to i jestem, trzeba się chyba jednak będzie powoli zbierać (powoli, powtarzam :D ), bo mi niedługi oczy wypłyną od tego wślepiania się w monitor :-?

 

A w ogóle, to trochę up...iwe jest takie "wyloguj" - "zaloguj" :-?

 

A za pozdrowionka baardzoo dziękujęmy - obadwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...